Krzysiek Borek22.05.2018
Belkin wprowadza własny adapter z Lightning do zwykłego gniazda słuchawkowego

Belkin jest bez dwóch zdań jednym z najpopularniejszych producentów akcesoriów dla urządzeń mobilnych Apple i wydał kolejny przydatny produkt.

Producent zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży kabla Lightning ze standardowym złączem słuchawkowym.

Nowy kabel pozwoli podłączyć iPhone’a do bezpośrednio do radia w samochodzie lub głośników domowych. Kabelek jest dostępny w paru długościach, a ceny zaczynają się od 29,99$. Musicie pamiętać, że w tym momencie jest dostępny wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, ale z biegiem czasu pojawi się również w wielu innych krajach.

Najważniejsze, że najnowszy produkt Belkina jest zgodny z certyfikatem Made for iPhone (MFi), co zapewnia 100% kompatybilność i brak problemów podczas codziennego użytkowania.

Na razie kabel można kupić wyłącznie na stronie producenta, ale niedługo zacznie się pojawiać w sklepach Apple, sieciach sklepów Best Buy, Target i u autoryzowanych resellerów.

Osobiście nie miałem styczności z produktami Belkina, ale wydaje mi się, że są bardzo dobre, skoro Foxconn ich przejął, a większość z nich znajdziecie w salonach Apple. W innym wypadku wątpię, żeby samo Apple promowało produkty we własnych salonach.

Kabel jest kompatybilny z następującymi urządzeniami:

  • iPhone 7
  • iPhone 7 Plus
  • iPhone 8
  • iPhone 8 Plus
  • iPhone X

Kabel możecie zamówić tutaj.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek