OneTech25.04.2019
Berrolia – skórzany i ręcznie wykonany uchwyt klasy premium do Twojego iPhone’a

Berrolia, to wytwarzane w Łodzi akcesorium do iPhone’a, z którego Polska może być dumna. Co to takiego? To skórzany, ręcznie wykonany uchwyt klasy premium do Twojego iPhone’a.

Berrolia to jak napisałem na wstępie uchwyt klasy premium. Uchwyt wykonany jest ze stali nierdzewnej i pokryty skórą naturalną sprowadzaną z Włoch.

W wykonaniu każdego egzemplarza bierze udział 8 doświadczonych rzemieślników, którzy posługują się tradycyjnymi narzędziami. Uchwyt nie ma ruchomych elementów i jest dopasowany na wymiar do każdego telefonu.

Dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej uchwyt jest niezwykle wytrzymały. Całość pokryta jest miękką i wytrzymałą skórą, która jest poddana ścisłej selekcji – producent gwarantuje, że za każdym razem jest to topowy, włoski produkt.

Dlaczego powstał ten uchwyt? Berrolia powstała między innymi właśnie dlatego, że jego twórca miał dosyć używania tandetnych, plastikowych uchwytów.

Berrolia posiada oczywiście specjalne gniazdo dokujące, które pewnie trzyma kabel Lightning –  jeśli kabel jest podpięty do ładowarki, wystarczy wsunąć telefon do uchwytu, żeby zaczął się ładować.

Najważniejsze cechy:

  • Uchwyt wykonany jest z najwyższej jakości nierdzewnej stali i indywidualnie dobieranej włoskiej skóry.
  • Pasuje do wielu modeli iPhone’a (należy wybrać odpowiedni wariant, podczas składania zamówienia).
  • Klips mocujący został zaprojektowany w taki sposób, by uchwyt pewnie pasował do samochodów z poziomymi kratkami nawiewu.
  • Współpracuje z oryginalnym kabelkiem Apple Lightning – tym, który jest w pudełku razem z iPhone.
  • Dożywotnia gwarancja – Producent zapewnia dożywotnią gwarancję na ewentualne wady produkcyjne.
  • 100% wyprodukowany w Polsce.

Więcej na temat uchwytu, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Uwaga!

Jeśli zdecydujecie się na zakup to po wpisaniu kodu ONETECHBERROLIA wysyłkę będziecie mieli za darmo. Kod ważny jest do końca maja 2019 roku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl