Beta Android 11 dostępna. Oto wszystkie nowości polecane, ciekawostki Wideo, Nowości w Android 11, nowosci w Android 11, nowe funkcje w Androidzie 11, nowe funkcje w andoroidzie 11, lista nowosci, jak zainstalowac android 11 beta, jak zainstalować Android 11 beta, jak pobrać Android 11 beta, co nowego w Android 11, Android 11  Google oficjalnie wydało pierwszą wersję beta Androida 11 na smartfony Pixel z nowymi funkcjami i zmianami interfejsu. android11 beta

Beta Android 11 dostępna. Oto wszystkie nowości

Google oficjalnie wydało pierwszą wersję beta Androida 11 na smartfony Pixel z nowymi funkcjami i zmianami interfejsu.

Wersja testowa jest dostępne dla użytkowników smartfonów Pixel 2/2 XL, 3/3 XL, 3a / 3a XL, 4/4 XL. Aby zainstalować wersję beta Androida 11, musisz kliknąć w ten link i zarejestrować się w programie testów beta. Po rejestracji na koncie Google powiązanym ze smartfonem Pixel możesz pobrać aktualizację.

Beta Android 11 dostępna. Oto wszystkie nowości polecane, ciekawostki Wideo, Nowości w Android 11, nowosci w Android 11, nowe funkcje w Androidzie 11, nowe funkcje w andoroidzie 11, lista nowosci, jak zainstalowac android 11 beta, jak zainstalować Android 11 beta, jak pobrać Android 11 beta, co nowego w Android 11, Android 11  Google oficjalnie wydało pierwszą wersję beta Androida 11 na smartfony Pixel z nowymi funkcjami i zmianami interfejsu. Android11

W pierwszej wersji beta Android 11 pojawiło się kilka nowych funkcji, w tym nowy interfejs API Bubbles do wyświetlania aplikacji w formie “pływających” powiadomień, nowe ustawienie uprawnień jednorazowych podczas korzystania z aplikacji, funkcja szybkiego przesyłania plików do innych urządzeń z Androidem przez Wi-Fi (coś bardzo podobnego do AirDrop w urządzeniach Apple) i wiele, wiele więcej.

Wszystkie nowości zostały bardzo fajnie zaprezentowane na poniższym wideo, którego autorem jest użytkownik zollotech. Miłego oglądania!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry