OneTech10.04.2019
Bezprzewodowa ładowarka SPIGEN z opcją szybkiego ładowania za 69 zł? Oczywiście! Tylko w @thinkstore_

Szukacie ciekawej, bardzo taniej, cienkiej i przede wszystkim firmowej bezprzewodowej ładowarki do swojego iPhone lub Samsunga? Poznajcie Spigen F305W Wirless Fast Charger.

Spigen F305W Wirless Fast Charger to ładowarka przeznaczona dla smartfonów tych producentów posiadających technologię ładowania Wireless Qi. To chyba logiczne. Zatem z ładowarki mogą korzystać użytkownicy zarówno nowych iPhone jak i Samsungów czy innych smartfonów z opcją bezprzewodowego ładowania. Co ciekawe ładowarka kompatybilna jest także ze słuchawki AirPods 2. generacji. O ile takowe posiadacie.

Jak na firmową ładowarkę przystało Spigen posiada w swoim wnętrzu inteligentny obwód z zaimplementowaną technologią ControlHeat, który zapobiega przeładowaniu i przegrzaniu urządzenia umieszczonego w polu indukcyjnym. Zatem niech Was nie zrazi cena. Nie jest to żadna chińska podróbka. Gwarantuję.

Kolejną ciekawą rzeczą jest technologia Qualcomm Quick Charge 3.0, która bardzo skraca czas ładowania urządzenia. Myślicie że na tym koniec? Nie , nie. To nie wszystko.

Spigen F305W Wirless Fast Charger jest ładowarką wodoodporną (certyfikat IP67). Zaskoczeni? Ale chyba tylko na plus.  Ładowarka oczywiście jest certyfikowana przez Apple i Samsunga – przecież czegoś co uszkodzi Wasze iUrządzenia byśmy Wam nie polecali.

Cena

Normalna cena ładowarki to 139 zł, więc nie tak mało, ale dzięki specjalnej promocji jaka pojawiła się w sklepie thinkstore.pl już teraz możecie ją kupić i zapłącić przy pomocy Apple Pay za jedyne 69 zł. Nic tylko brać!

Na koniec kilka parametrów: moc wejściowa: 9V 1.67A/QC2.0/QC3.0 – moc wyjściowa: 5W/7.5W/9W. I to byłoby na tyle. Polecamy.

Link do sklepu dostępny jest w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl