Bezramkowy iMac z Face ID i ładowaniem bezprzewodowym w podstawce - koncept ciekawostki Wizja, Wideo, iMac z Face ID, iMac, face ID, Apple  Nie ma to jak rozpocząć dzień od ciekawej wizji. Prawda? Mamy więc dla Was koncept iMac z Face ID - całość wygląda bardzo ciekawie. iMac 2020

Bezramkowy iMac z Face ID i ładowaniem bezprzewodowym w podstawce – koncept

Nie ma to jak rozpocząć dzień od ciekawej wizji. Prawda? Mamy więc dla Was koncept iMac z Face ID – całość wygląda bardzo ciekawie.

Wprowadzenie Face ID w komputerach Apple nastąpi pewnie już w niedalekiej przyszłości, zatem w sieci co chwile pojawiają się nowe wizje pokazujące jak mogłoby to wyglądać. Dziś mamy dla Was kolejną już wizję wizję komputera firmy Apple z funkcją rozpoznawania twarzy.

Bezramkowy iMac z Face ID i ładowaniem bezprzewodowym w podstawce - koncept ciekawostki Wizja, Wideo, iMac z Face ID, iMac, face ID, Apple  Nie ma to jak rozpocząć dzień od ciekawej wizji. Prawda? Mamy więc dla Was koncept iMac z Face ID - całość wygląda bardzo ciekawie. iMac 6 Bezramkowy iMac z Face ID i ładowaniem bezprzewodowym w podstawce - koncept ciekawostki Wizja, Wideo, iMac z Face ID, iMac, face ID, Apple  Nie ma to jak rozpocząć dzień od ciekawej wizji. Prawda? Mamy więc dla Was koncept iMac z Face ID - całość wygląda bardzo ciekawie. iMac 2 Bezramkowy iMac z Face ID i ładowaniem bezprzewodowym w podstawce - koncept ciekawostki Wizja, Wideo, iMac z Face ID, iMac, face ID, Apple  Nie ma to jak rozpocząć dzień od ciekawej wizji. Prawda? Mamy więc dla Was koncept iMac z Face ID - całość wygląda bardzo ciekawie. iMac 3 Bezramkowy iMac z Face ID i ładowaniem bezprzewodowym w podstawce - koncept ciekawostki Wizja, Wideo, iMac z Face ID, iMac, face ID, Apple  Nie ma to jak rozpocząć dzień od ciekawej wizji. Prawda? Mamy więc dla Was koncept iMac z Face ID - całość wygląda bardzo ciekawie. iMac 5 Bezramkowy iMac z Face ID i ładowaniem bezprzewodowym w podstawce - koncept ciekawostki Wizja, Wideo, iMac z Face ID, iMac, face ID, Apple  Nie ma to jak rozpocząć dzień od ciekawej wizji. Prawda? Mamy więc dla Was koncept iMac z Face ID - całość wygląda bardzo ciekawie. iMac 1 Bezramkowy iMac z Face ID i ładowaniem bezprzewodowym w podstawce - koncept ciekawostki Wizja, Wideo, iMac z Face ID, iMac, face ID, Apple  Nie ma to jak rozpocząć dzień od ciekawej wizji. Prawda? Mamy więc dla Was koncept iMac z Face ID - całość wygląda bardzo ciekawie. iMac 4

Jak Wam się podoba? Więcej zdjęć znajdziecie klikając w to miejsce.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry