Blackb0x - narzędzie do Jailbreak Apple TV 2. i 3. generacji wydane polecane, ciekawostki jailbreak, Apple TV 3. generacji, Apple TV 2. generacji  Apple już dawno zrezygnowało z obsługi starszych Apple TV, ale to nie znaczy, że nikt ich nie używa. Dla tej kategorii użytkowników deweloper NSSpiral wydał Jailbreak o nazwie Blackb0x. AppleTV 1

Blackb0x – narzędzie do Jailbreak Apple TV 2. i 3. generacji wydane

Apple już dawno zrezygnowało z obsługi starszych Apple TV, ale to nie znaczy, że nikt ich nie używa. Dla tej kategorii użytkowników deweloper NSSpiral wydał Jailbreak o nazwie Blackb0x.

Jailbreak działa z Apple TV 2. i 3. generacji. Proces jest dość prosty, a jedynym wymaganiem jest komputer Mac. Po zhakowaniu użytkownicy będą mogli zainstalować niektóre aplikacje, które nie obsługują już starszych gadżetów, na przykład YouTube.

Blackb0x - narzędzie do Jailbreak Apple TV 2. i 3. generacji wydane polecane, ciekawostki jailbreak, Apple TV 3. generacji, Apple TV 2. generacji  Apple już dawno zrezygnowało z obsługi starszych Apple TV, ale to nie znaczy, że nikt ich nie używa. Dla tej kategorii użytkowników deweloper NSSpiral wydał Jailbreak o nazwie Blackb0x. AppleTV

Korzystając z Blackb0x, możesz zjailbreakować następujące urządzenia i uzyskać tethered lub untethered jailbreak:

  • Apple TV 3.2 (A1469) (tvOS 8.4.x na uwięzi, tvOS 7.x na uwięzi)
  • Apple TV 3.1 (A1427) (tvOS 8.4.x na uwięzi, tvOS 7.x na uwięzi)
  • Apple TV 2.1 (A1378) (bez uwięzi z tvOS 7.1.2, bez uwięzi z tvOS 6.1.4)

Jailbreak na uwięzi oznacza, że ??jailbreak musi być powtarzany za każdym razem, gdy urządzenie jest ponownie uruchamiane, podczas gdy jailbreak bez uwięzi jest trwały.

Więcej informacji na temat procesu można znaleźć na stronie Blackb0x GitHub.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry