airpods2

Błąd AirPods Pro 2 prosi użytkowników o wymianę baterii

Według różnych doniesień, dziwny błąd w najnowszych słuchawkach AirPods Pro 2 prosi niektórych użytkowników o “rychłą wymianę baterii”.

Błąd uruchamia powiadomienia o wymianie baterii z aplikacji Znajdź na pobliskich urządzeniach, gdy bateria w słuchawkach AirPods Pro lub etui do ładowania MagSafe jest niska. W AirPods Pro drugiej generacji firma Apple poprawiła funkcjonalność  dla precyzyjnego wyszukiwania i cały czas przekazuje poziom baterii, więc wydaje się prawdopodobne, że alert wynika z tych nowych funkcji.

Błąd AirPods Pro 2 prosi użytkowników o wymianę baterii ciekawostki AirPods Pro 2  Według różnych doniesień, dziwny błąd w najnowszych słuchawkach AirPods Pro 2 prosi niektórych użytkowników o "rychłą wymianę baterii". bateria 1

Powiadomienia zachęcają użytkownika do “rychłej wymiany baterii”, mimo że baterii AirPodów nie da się wymienić, a urządzenie wymaga po prostu naładowania. Użytkownicy doświadczający błędu mogą nie być od razu świadomi, że dotyczy on ich AirPods Pro, ponieważ przedmiot ten jest określany w powiadomieniach po prostu jako “lewy”, “prawy” lub “etui”.

Powiadomienia wyglądają podobnie jak w przypadku AirTag, gdy jego bateria CR2032 jest prawie pusta i wymaga wymiany. Jedna z teorii sugeruje, że Apple wykorzystało znaczną część firmware’u AirTag do obudowy ładującej MagSafe, co skutkuje tymi bezsensownymi alertami.

Użytkownicy skarżyli się na błąd na różnych forach internetowych, ale nie jest jasne, jak powszechny jest problem. Choć Apple nie przyznało się jeszcze do błędu, zostanie on naprawiony poprzez aktualizację oprogramowania.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top