ios16.1 2

Błąd iOS 16.1 wyłącza Wi-Fi w niektórych iPhone’ach

Na forum wsparcia Apple pojawiają się skargi dotyczące błędu jaki pojawił się u wielu użytkowników iPhone z najnowszym systemem iOS 16.1.

Użytkownicy zgłaszają, że ich iPhone’y rozłączają się z Wi-Fi w różnych momentach. Najczęściej jest to zauważalne, gdy nie korzystasz ze smartfona przez dłuższy czas lub w nocy. Co ciekawe resetowanie ustawień sieciowych nie pomaga.

Błąd iOS 16.1 wyłącza Wi-Fi w niektórych iPhone'ach ciekawostki iOS 16.1, błąd wi-fi  Na forum wsparcia Apple pojawiają się skargi dotyczące błędu jaki pojawił się u wielu użytkowników iPhone z najnowszym systemem iOS 16.1. iOS16.1

Dla przypomnienia dodamy, że system, iOS 16.1 został wydany zaledwie kilka dni temu. Głównymi zmianami w tejże wersji iOS było pojawienie się obsługi wydarzeń na żywo, dodano udostępnianą bibliotekę zdjęć w iCloud. Pojawiły się także drobne zmiany w aplikacji Portfel i Dom.

Jeśli chodzi o opisywać powyżej błąd Wi-Fi, to Apple nie skomentowało jeszcze tej sytuacji. A czy ktoś z Was ma podobny problem? Dajcie znać w komentarzach,

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top