Błąd w Apple Music naprawiony. Koniec jednoczesnego odtwarzania muzyki na iPhone i HomePod ciekawostki iPhone, HomePod, błąd, Apple  Użytkownicy Reddit i 9to5Mac poinformowali, że Apple naprawiło błąd w Apple Music i zablokowało możliwość jednoczesnego odtwarzania utworów z Apple Music na iPhone i HomePod. HomePop 1

Błąd w Apple Music naprawiony. Koniec jednoczesnego odtwarzania muzyki na iPhone i HomePod

Użytkownicy Reddit i 9to5Mac poinformowali, że Apple naprawiło błąd w Apple Music i zablokowało możliwość jednoczesnego odtwarzania utworów z Apple Music na iPhone i HomePod.

Do tej pory subskrybenci Apple Music mogli odtwarzać jedną piosenkę na iPhonie, podczas gdy inteligentny głośnik HomePod odtwarzał inną piosenkę. Możliwość ta dostępna była bodajże od początku aż do teraz.

Błąd w Apple Music naprawiony. Koniec jednoczesnego odtwarzania muzyki na iPhone i HomePod ciekawostki iPhone, HomePod, błąd, Apple  Użytkownicy Reddit i 9to5Mac poinformowali, że Apple naprawiło błąd w Apple Music i zablokowało możliwość jednoczesnego odtwarzania utworów z Apple Music na iPhone i HomePod. AppleMusic1

Użytkownicy Reddit myśleli początkowo, że zablokowanie tej opcji to błąd, ale po konsultacji z Apple okazało się, że owszem był to błąd, ale w Apple Music, który właśnie teraz został naprawiony.

Zatem od dziś w planie indywidualnym możliwe jest odtwarzanie muzyki tylko na jednym urządzeniu. Odtwarzanie muzyki maksymalnie na pięciu urządzeniach możliwe jest tylko po wykupieniu opcji planu rodzinnego.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top