ios15

Błędy w aktualizacjach? Użytkownicy iPhone’a są bardziej zaniepokojeni niż użytkownicy Androida

Nowa ankieta pokazuje, że użytkownicy iPhone’a są bardziej zaniepokojeni aktualizacją swoich smartfonów niż użytkownicy Androida. Dlaczego?

Powodem są potencjalne błędy, które pojawiają się w pierwszych wersjach głównych aktualizacji. Aż 45% użytkowników iPhone’a, którzy nie robią aktualizacji iOS natychmiast po wydaniu, robi tak, ponieważ obawia się potencjalnych błędów.

Błędy w aktualizacjach? Użytkownicy iPhone'a są bardziej zaniepokojeni niż użytkownicy Androida ciekawostki   Nowa ankieta pokazuje, że użytkownicy iPhone'a są bardziej zaniepokojeni aktualizacją swoich smartfonów niż użytkownicy Androida. Dlaczego? akt0

Co ciekawe aa Androidzie odsetek spada do 34%. Ankieta przeprowadzona przez Router-Network wykazała, że ​​tylko 43% użytkowników iOS aktualizuje swoje urządzenia od razu, gdy pojawi się nowa wersja oprogramowania. W świecie Androida liczba ta wynosi 47%.

Błędy w aktualizacjach? Użytkownicy iPhone'a są bardziej zaniepokojeni niż użytkownicy Androida ciekawostki   Nowa ankieta pokazuje, że użytkownicy iPhone'a są bardziej zaniepokojeni aktualizacją swoich smartfonów niż użytkownicy Androida. Dlaczego? akt1

Niektórzy (33%) po prostu mają mało czasu na natychmiastową aktualizację swojego iPhone’a. Z drugiej strony 37% użytkowników odpowiedziało, że największym problemem jest zbyt długi czas aktualizacji, podczas gdy 27% martwi się niekompatybilnością z najczęściej używanymi aplikacjami.

Nawiasem mówiąc, najnowsze dane udostępnione przez Apple mówią nam, że iOS 15 cieszy się mniejszym zainteresowaniem niż ubiegłoroczny iOS 14.

A Ty aktualizujesz swoje urządzenia od razu, czy też wolisz poczekać?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top