Blizzard potwierdza pojawienie się Warcraft na iPhone ciekawostki Warcraft na iPhone, premiera Warcraft na iPhone, data premiery Warcraft na iPhone  Jak donosi IGN, podczas ostatniej konferencji finansowej Blizzard ujawnił, że do końca roku planuje wprowadzić Warcrafta na iPhone i iPad.  Warcraft 1300x700

Blizzard potwierdza pojawienie się Warcraft na iPhone

Jak donosi IGN, podczas ostatniej konferencji finansowej Blizzard ujawnił, że do końca roku planuje wprowadzić Warcrafta na iPhone i iPad.

Dla przypomnienia dodamy, że już w przeszłości firma wspominała o grze mobilnej poświęconej światu Warcraft, ale teraz po raz pierwszy ujawniono datę premiery nowości.

Blizzard potwierdza pojawienie się Warcraft na iPhone ciekawostki Warcraft na iPhone, premiera Warcraft na iPhone, data premiery Warcraft na iPhone  Jak donosi IGN, podczas ostatniej konferencji finansowej Blizzard ujawnił, że do końca roku planuje wprowadzić Warcrafta na iPhone i iPad.  war1

Oprócz potwierdzenia, że Warcraft pojawi się na platformach mobilnych, obecnie nie ma żadnych dalszych szczegółów na temat gry, takich jak gatunek lub elementy uniwersum Warcrafta, które będzie zawierał. To jednak świetna wiadomość dla fanów popularnego MMORPG.

Plotki sugerują, że Blizzard opracowuje grę opartą na technologii AR, podobną do Pokémon GO, ale nie wyklucza się niespodzianek, a nawet wydania innych gier. Dla przypomnienia dodamy, że kilka dni temu w App Store pojawił się inny klasyk – Deluxe Ski Jum 2.

Więcej o grze możecie przeczytać – Deluxe Ski Jump 2 powraca! Gra debiutuje na iPhone i iPad.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top