Bloger rozebrał Samsunga Galaxy S21 i porównał go z zeszłorocznym flagowcem firmy polecane, ciekawostki Wideo, Samsung Galaxy S21, rozłożenie Galaxu S21, jak rozkręcić Samsung Galaxy S21, jak rozkrecic Galaxy S21, demontaż  Autor kanału YouTube PBKreviews udostępnił pierwszy film z demontażu nowego flagowego Samsunga Galaxy S21 i porównał jego podzespoły z Galaxy S20. GalaxyS21 2

Bloger rozebrał Samsunga Galaxy S21 i porównał go z zeszłorocznym flagowcem firmy

Autor kanału YouTube PBKreviews udostępnił pierwszy film z demontażu nowego flagowego Samsunga Galaxy S21 i porównał jego podzespoły z Galaxy S20.

Pierwszą rzeczą jaką autor zauważył jest to, że tył urządzenia wykonany jest z najpopularniejszego plastiku, co jest nie do przyjęcia w przypadku smartfonów w tym przedziale cenowym.

Bloger rozebrał Samsunga Galaxy S21 i porównał go z zeszłorocznym flagowcem firmy polecane, ciekawostki Wideo, Samsung Galaxy S21, rozłożenie Galaxu S21, jak rozkręcić Samsung Galaxy S21, jak rozkrecic Galaxy S21, demontaż  Autor kanału YouTube PBKreviews udostępnił pierwszy film z demontażu nowego flagowego Samsunga Galaxy S21 i porównał jego podzespoły z Galaxy S20. samsung galaxy s21 teardown featured

Nowość pod wieloma względami przypomina zeszłorocznego flagowego Samsunga, z wyjątkiem w pełni odłączanego kabla wyświetlacza.

To sprawia, że ??wymiana ekranu jest trochę łatwiejsza, jednak do napraw nadal trzeba zdjąć tylny panel, bezprzewodową cewkę ładującą i głośnik.

Najtrudniejsze w nowych smartfonach jest wymiana baterii i aparatu do selfie, ponieważ są one przyklejane do ramki specjalnym klejem.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry