Blokada iCloud - czy da się ją obejść? polecane, ciekawostki zabezpieczenie antykradzieżowe iPhone, jak wyłaczyć find my iphone, jak wyłączyć blokadę iCloud, jak obejść aktywację iPhone, iPhone, iPad, czy da się obejść blokadę iCloud, blokada iCloud jak obejść, blokada iCloud co to takiego, blokada iCloud, blokada antykradzieżowa, Apple  Jak doskonale wiecie, Apple wraz z iOS 7 wprowadziło zabezpieczenie antykradzieżowe. Jeżeli zgubimy telefon lub zostanie skradziony, pojawi się wymóg podania Apple ID w celu aktywacji iUrządzenia. W sieci dostępne są różne możliwości obejścia, ale czy rzeczywiście można to zrobić? LogoApple 1300x700

Blokada iCloud – czy da się ją obejść?

Jak doskonale wiecie, Apple wraz z iOS 7 wprowadziło zabezpieczenie antykradzieżowe. Jeżeli zgubimy telefon lub zostanie skradziony, pojawi się wymóg podania Apple ID w celu aktywacji iUrządzenia. W sieci dostępne są różne możliwości obejścia, ale czy rzeczywiście można to zrobić?

Nie ma żadnej możliwości, aby obejść to zabezpieczenie. Pamiętajcie! Nie dajcie się nabrać i nie wysyłajcie swoich telefonów do różnych serwisów, które rzekomo mają usługę obejścia blokady. Są to zwyczajni naciągacze! Jeśli kiedykolwiek udałoby się to komuś zrobić, to Apple na pewno po chwili załatałoby problem.

Blokada iCloud - czy da się ją obejść? polecane, ciekawostki zabezpieczenie antykradzieżowe iPhone, jak wyłaczyć find my iphone, jak wyłączyć blokadę iCloud, jak obejść aktywację iPhone, iPhone, iPad, czy da się obejść blokadę iCloud, blokada iCloud jak obejść, blokada iCloud co to takiego, blokada iCloud, blokada antykradzieżowa, Apple  Jak doskonale wiecie, Apple wraz z iOS 7 wprowadziło zabezpieczenie antykradzieżowe. Jeżeli zgubimy telefon lub zostanie skradziony, pojawi się wymóg podania Apple ID w celu aktywacji iUrządzenia. W sieci dostępne są różne możliwości obejścia, ale czy rzeczywiście można to zrobić? blokada

Traktujcie ten wpis jako ostrzeżenie, bowiem w sieci z dnia na dzień pojawia się coraz więcej oszustów, którzy rzekomo twierdzą, że potrafią wyłączyć blokadę iCloud.

Na koniec wspomnę jeszcze tylko co należy zrobić, aby aktywować blokadę. Blokadę włączamy poprzez aktywację opcji ?Znajdź mój iPhone? w ustawieniach iCloud w naszym iPhone, czy iPad.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry