Bloomberg udostępnia nowe szczegóły dotyczące iPhone 12 polecane, ciekawostki iPhone 12, Apple  Zaufany i niezastąpiony Mark Gurman z Bloomberga podzielił się ekscytującymi nowymi szczegółami na temat całej linii iPhone 12 i Apple Silicon Mac. iPhone12 1

Bloomberg udostępnia nowe szczegóły dotyczące iPhone 12

Zaufany i niezastąpiony Mark Gurman z Bloomberga podzielił się ekscytującymi nowymi szczegółami na temat linii iPhone 12 i Apple Silicon Mac.

Gurman potwierdza, że ??wszystkie tegoroczne modele iPhone’a będą wyposażone w ekran OLED. Jeśli chodzi o materiały, to model 12 mini i zwykła 12 będzie miała ?płaską? aluminiową ramkę, a modele 12 Pro otrzymają ramkę ze stali nierdzewnej. Pisaliśmy o tym już kilka miesięcy temu.

Bloomberg udostępnia nowe szczegóły dotyczące iPhone 12 polecane, ciekawostki iPhone 12, Apple  Zaufany i niezastąpiony Mark Gurman z Bloomberga podzielił się ekscytującymi nowymi szczegółami na temat całej linii iPhone 12 i Apple Silicon Mac. iPhone12

Ponadto, jak wszyscy wiemy, modele Pro będą miały konfigurację aparatu z potrójnym obiektywem + skaner LiDAR, podczas gdy wersje budżetowe otrzymają podwójny aparat podobny do tego, który umieszczony jest w iPhone 11.

Na koniec Gurman stwierdza, że Apple Silicon Macs, czyli pierwsze komputery mac z procesorem ARM zostaną zaprezentowane w listopadzie wraz z AirPods Studio, a nowy HomePod mini zostanie zaprezentowany podczas imprezy ? Hi, Speed ? 13 października, czyli już jutro.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry