Bloomberg: W kwietniu do oferty Apple trafi odświeżony iPad Pro 2021 z chipem A14X i portem Thunderbolt polecane, ciekawostki Mark Gurman, iPad Pro z mini-LED, iPad Pro 2021, iPad Pro, Apple  Apple na pewno zaprezentuje nowe iPady Pro w kwietniu 2021 roku. Jest tego na 100% pewien dziennikarz Bloomberga Mark Gurman. iPadPro 5G

Bloomberg: W kwietniu do oferty Apple trafi odświeżony iPad Pro 2021 z chipem A14X i portem Thunderbolt

Apple na pewno zaprezentuje nowe iPady Pro w kwietniu 2021 roku. Jest tego na 100% pewien dziennikarz Bloomberga Mark Gurman.

Według Marka, firma Apple zaprezentuje w przyszłym miesiącu zaktualizowaną serię iPadów Pro, z chipem A14X i ulepszonymi aparatami, ale w tym samym projekcie. Nowy mini-wyświetlacz LED otrzyma tylko 12,9-calowy model. Gurman jest również przekonany, że oba nowe iPady będą porównywalne pod względem wydajności z komputerami Mac z M1.

iPad Pro 2021

Bloomberg: W kwietniu do oferty Apple trafi odświeżony iPad Pro 2021 z chipem A14X i portem Thunderbolt polecane, ciekawostki Mark Gurman, iPad Pro z mini-LED, iPad Pro 2021, iPad Pro, Apple  Apple na pewno zaprezentuje nowe iPady Pro w kwietniu 2021 roku. Jest tego na 100% pewien dziennikarz Bloomberga Mark Gurman. iPadPro

Ponadto dziennikarz Bloomberga powiedział, że nowe iPady Pro będą wyposażone w złącze Thunderbolt, co rozszerzy ich kompatybilność z dodatkowymi monitorami zewnętrznymi, dyskami twardymi i urządzeniami peryferyjnymi, a także zapewni szybszą synchronizację danych. Prezentacja nowych tabletów odbędzie się w kwietniu, a nie w marcu tak jak na początku sądzono.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry