Bluboo Xwatch pierwszym urządzeniem naręcznym producenta z Android Wear nowosci Zegarek, specyfikacja Bluboo Xwatch, cena Bluboo Xwatch, Bluboo Xwatch, Android  Obecnie istnieje wiele urządzeń noszonych z systemem operacyjnym Android Wear, ale jeden z Chińskich producentów postanowił wydać kolejny inteligentny zegarek działający na podstawie systemu operacyjnego przygotowanego przez Google. zegarek 1

Bluboo Xwatch pierwszym urządzeniem naręcznym producenta z Android Wear

Obecnie istnieje wiele urządzeń noszonych z systemem operacyjnym Android Wear, ale jeden z Chińskich producentów postanowił wydać kolejny inteligentny zegarek działający na podstawie systemu operacyjnego przygotowanego przez Google.

Bluboo to stosunkowo mała i nieznana firma, która w głównej mierze sprzedaje budżetowe urządzenia mobilne. Wygląda na to, że ich pierwszy inteligentny zegarek jest gotowy do rynkowego debiutu. Według niepewnych informacji Xwatch wyposażono w okrągłą kopertę, przyciski fizyczne i aluminiową obudowę, której grubość wynosi 9,8 mm.

Bluboo Xwatch pierwszym urządzeniem naręcznym producenta z Android Wear nowosci Zegarek, specyfikacja Bluboo Xwatch, cena Bluboo Xwatch, Bluboo Xwatch, Android  Obecnie istnieje wiele urządzeń noszonych z systemem operacyjnym Android Wear, ale jeden z Chińskich producentów postanowił wydać kolejny inteligentny zegarek działający na podstawie systemu operacyjnego przygotowanego przez Google. Bluboo Xwatch 64

Ponadto zegarek Chińczyków ma wyświetlacz o przekątnej 1,3 – cala i rozdzielczości 360 × 360 pikseli, 4GB pamięci wewnętrznej, 512 MB RAM, 2 rdzeniowy procesor MediaTek i baterię o pojemności 480mAh. Dodatkowo sprzęt wyposażono w GPS, cyfrowy pulsometr i czujnik do pomiaru wysokości.

Obecnie nie wiadomo kiedy Xwatch pojawi się na półkach sklepowych, nieznana też jest jego cena. Wydaje mi się, że możemy się go spodziewać w przyszłym roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top