Bluebird for Twitter ze wsparciem dla powiadomień ciekawostki   Początkowo Bluebird for Twitter był pozbawiony wsparcia dla powiadomień, ale najnowsza wersja testowa ma je zaraz po aktualizacji. Twitter

Bluebird for Twitter ze wsparciem dla powiadomień

Początkowo Bluebird for Twitter był pozbawiony wsparcia dla powiadomień, ale najnowsza wersja testowa ma je zaraz po aktualizacji.

Tak się składa, że obecnie testuję aplikację, ponieważ zostałem zaproszony do testów przez jej autora, choć najpierw kupiłem jego aplikację.

Testuję aplikację na obydwu iPhone’ach (6+ i 7) z iOS 12 i zauważyłem, że na starszym w ogóle przestała działać po aktualizacji, a na 7 nie ma żadnych problemów.

Bluebird for Twitter ze wsparciem dla powiadomień ciekawostki   Początkowo Bluebird for Twitter był pozbawiony wsparcia dla powiadomień, ale najnowsza wersja testowa ma je zaraz po aktualizacji. IMG 1865

Autor na swoim Twitterowym koncie zapowiedział wsparcie dla powiadomień, ale nie wiedziałem, że to nastąpi tak szybko. Dzisiejsza aktualizacja oznaczona numerem 1.0.6 (9.6) nie tylko wprowadza powiadomienia, ale dostosowuje je również do grupowania, które wprowadzono w testowej wersji iOS 12.

Powiadomienia można włączyć lub wyłącz wewnątrz aplikacji Bluebird, a poza tym można ustawić częstotliwość ich wyświetlania po otrzymaniu wzmianki lub odpowiedzi na wysłane wiadomości prywatne.

Niestety nie byłem w stanie sprawdzić grupowania powiadomień, ponieważ po aktualizacji przyszedł do mnie tylko jeden tweet. Na szczęście w Ustawieniach powiadomień można wszystko skonfigurować według własnych preferencji.

Bluebird for Twitter ze wsparciem dla powiadomień ciekawostki   Początkowo Bluebird for Twitter był pozbawiony wsparcia dla powiadomień, ale najnowsza wersja testowa ma je zaraz po aktualizacji. IMG 1869

Podoba mi się podejście autora do jego aplikacji, ponieważ z aktualizacji na aktualizację jest coraz więcej nowości, a wsparcie dla powiadomień to dla mnie podstawa. Liczę, że aplikacja będzie rozwijana na bieżąco i zobaczę jeszcze wiele nowych funkcji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top