BMW zaprezentowało auto, które zmienia kolor lakieru po wciśnięciu przycisku [wideo] ciekawostki samochod ktory zmienia kolor, bmw zmieniajace kolor, BMW iX M60  Na targach CES 2022 BMW zaprezentowało elektryczny crossover iX M60, który zmienia kolor po wciśnięciu przycisku. BMW 1300x700

BMW zaprezentowało auto, które zmienia kolor lakieru po wciśnięciu przycisku [wideo]

Na targach CES 2022 BMW zaprezentowało elektryczny crossover iX M60, który zmienia kolor po wciśnięciu przycisku.

Na targach CES 2022 zaprezentowano flagowy, całkowicie elektryczny model crossovera BMW iX M60. Bardzo ciekawą opcją jest możliwość zmiany koloru samochodu.

Kierowca może nacisnąć przycisk, a kolor zmieni się z białego na szary iz powrotem. Efekt wygląda tak futurystycznie, że trudno w niego uwierzyć! Ale zwiedzający wystawę potwierdzają, że tak właśnie jest.

Jeśli chodzi o samo auto wyposażone jest w dwa silniki z przodu i z tyłu o mocy maksymalnej 619 KM. i maksymalny moment obrotowy 1100 Nm. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 3,8 sekundy, a prędkość maksymalna jest ograniczona do 250 km/h.

BMW zaprezentowało auto, które zmienia kolor lakieru po wciśnięciu przycisku [wideo] ciekawostki samochod ktory zmienia kolor, bmw zmieniajace kolor, BMW iX M60  Na targach CES 2022 BMW zaprezentowało elektryczny crossover iX M60, który zmienia kolor po wciśnięciu przycisku. BWM1

W samochodzie zmodernizowano również akumulator. Maksymalny zasięg w cyklu WLTP wynosi 566 kilometrów. Samochód otrzymał system dźwięku przestrzennego Bowers & Wilkins 4D Diamond Surround, ogrzewanie na podczerwień oraz automatyczny system parkowania.

BMW zaprezentowało auto, które zmienia kolor lakieru po wciśnięciu przycisku [wideo] ciekawostki samochod ktory zmienia kolor, bmw zmieniajace kolor, BMW iX M60  Na targach CES 2022 BMW zaprezentowało elektryczny crossover iX M60, który zmienia kolor po wciśnięciu przycisku. bmw2

BMW iX M60 obsługuje szybkie ładowanie, akumulator ładuje się od 10 do 80% w mniej niż 40 minut. Standardowa ładowarka wykonuje to samo zadanie w 11 godzin. Samochód jest wyposażony w system samojezdny trzeciego poziomu.

Poniżej zamieszczamy jeszcze jedno wideo na którym możecie zobaczyć jak wygląda zmiana koloru samochodu “na żywo”.

Co Wy na to? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top