Boczne wysuwane menu, czyli nowość z Samsung Galaxy S7 dostępne także w iPhone cydia-i-jailbreak Youtube, Wideo, jailbreak, iPhone, galaxy s7, Cydia, boczne menu w iPhone, boczne menu  Jedną z nowości w Galaxy S7 jest boczne wysuwane menu, które umożliwia szybki dostęp do ulubionych aplikacji. Od wczoraj funkcja ta może być dostępna także w Waszym iPhone z Jailbreak. galaxyS7menu

Boczne wysuwane menu, czyli nowość z Samsung Galaxy S7 dostępne także w iPhone

Jedną z nowości w Galaxy S7 jest boczne wysuwane menu, które umożliwia szybki dostęp do ulubionych aplikacji. Od wczoraj funkcja ta może być dostępna także w Waszym iPhone z Jailbreak.

W dniu wczorajszym do Cydii trafił dodatek o nazwie Edge, który dodaje w Waszym iPhone, czy iPod takie samo menu jak w Galaxy S7. Zasada działania jest bardzo podobna jak w Samsungu.

Wystarczy po prostu przesunąć palcem z prawej strony ekranu do lewej i menu się wysunie. Zobaczcie poniżej jak to wygląda.

Dodatek dostępny jest w Cydii za $1,99.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry