BOE jest gotowe do produkcji wyświetlaczy OLED do 15-calowych iPadów ciekawostki   Według koreańskiej publikacji branżowej Elec, dostawca Apple BOE niedawno przekształcił jedną ze swoich fabryk w Chinach zamierza produkować duże wyświetlacze OLED do tabletów i komputerów. Ta fabryka ma dostarczać ekrany do 15-calowych iPadów. iPad 1300x700

BOE jest gotowe do produkcji wyświetlaczy OLED do 15-calowych iPadów

Według koreańskiej publikacji branżowej Elec, dostawca Apple BOE niedawno przekształcił jedną ze swoich fabryk w Chinach zamierza produkować duże wyświetlacze OLED do tabletów i komputerów. Ta fabryka ma dostarczać ekrany do 15-calowych iPadów.

BOE dostarczało już w zeszłym roku wyświetlacze dla iPhone’a 13, a teraz firma będzie również produkować panele OLED dla przyszłych iPadów. Zmieniona fabryka będzie mogła produkować wyświetlacze o przekątnej do 15 cali. Pierwsze wyświetlacze OLED w iPadach powinny pojawić się w latach 2022-2023.

BOE jest gotowe do produkcji wyświetlaczy OLED do 15-calowych iPadów ciekawostki   Według koreańskiej publikacji branżowej Elec, dostawca Apple BOE niedawno przekształcił jedną ze swoich fabryk w Chinach zamierza produkować duże wyświetlacze OLED do tabletów i komputerów. Ta fabryka ma dostarczać ekrany do 15-calowych iPadów. ipadmini2021

Przypomnijmy, w czerwcu 2021 dziennikarz Bloomberga Mark Gurman powiedział, że Apple bada możliwość zwiększenia przekątnej ekranu iPada do 15 cali, ale taki tablet może wyjść dopiero za kilka lat.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry