BOE jest gotowe do produkcji wyświetlaczy OLED do 15-calowych iPadów ciekawostki   Według koreańskiej publikacji branżowej Elec, dostawca Apple BOE niedawno przekształcił jedną ze swoich fabryk w Chinach zamierza produkować duże wyświetlacze OLED do tabletów i komputerów. Ta fabryka ma dostarczać ekrany do 15-calowych iPadów. iPad 1300x700

BOE jest gotowe do produkcji wyświetlaczy OLED do 15-calowych iPadów

Według koreańskiej publikacji branżowej Elec, dostawca Apple BOE niedawno przekształcił jedną ze swoich fabryk w Chinach zamierza produkować duże wyświetlacze OLED do tabletów i komputerów. Ta fabryka ma dostarczać ekrany do 15-calowych iPadów.

BOE dostarczało już w zeszłym roku wyświetlacze dla iPhone’a 13, a teraz firma będzie również produkować panele OLED dla przyszłych iPadów. Zmieniona fabryka będzie mogła produkować wyświetlacze o przekątnej do 15 cali. Pierwsze wyświetlacze OLED w iPadach powinny pojawić się w latach 2022-2023.

BOE jest gotowe do produkcji wyświetlaczy OLED do 15-calowych iPadów ciekawostki   Według koreańskiej publikacji branżowej Elec, dostawca Apple BOE niedawno przekształcił jedną ze swoich fabryk w Chinach zamierza produkować duże wyświetlacze OLED do tabletów i komputerów. Ta fabryka ma dostarczać ekrany do 15-calowych iPadów. ipadmini2021

Przypomnijmy, w czerwcu 2021 dziennikarz Bloomberga Mark Gurman powiedział, że Apple bada możliwość zwiększenia przekątnej ekranu iPada do 15 cali, ale taki tablet może wyjść dopiero za kilka lat.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top