oled 1 onetechpl

BOE przygotowuje się do produkcji pierwszych ekranów OLED dla iPada i MacBooka

Chińska firma BOE Technology przygotowuje się do dostarczenia pierwszych wyświetlaczy OLED do przyszłych modeli iPadów i MacBooków.

Jak donosi The Elec, BOE spełnia wymagania firmy Apple dotyczące dostaw, aby rozpocząć produkcję ekranów OLED w fabryce w Syczuanie w Chinach.

Według najnowszych plotek, nowa linia produkcyjna zostanie uruchomiona pod koniec 2024 roku, kiedy to firma Apple mogłaby wprowadzić na rynek pierwsze iPady OLED. Dzięki tym dostawom BOE będzie konkurować z Samsung Display i LG Display w zakresie produkcji paneli OLED na rzecz Apple.

BOE przygotowuje się do produkcji pierwszych ekranów OLED dla iPada i MacBooka ciekawostki oled macbook air, oled ekran apple, macbook oled touch bar, macbook oled screen, MacBook OLED, ipad oled display, iPad OLED  Chińska firma BOE Technology przygotowuje się do dostarczenia pierwszych wyświetlaczy OLED do przyszłych modeli iPadów i MacBooków. ipad oled
Ekrany OLED dla MacBook i iPad.

Mówi się, że zarówno Samsung, jak i LG chcą wykorzystać linie produkcyjne Gen 6 do produkcji swoich pierwszych paneli OLED przeznaczonych dla iPada, a następnie przejść na linie produkcyjne Gen 8.5.

BOE testuje również technologię OLED typu tandem z dwoma warstwami, która może zapewnić większą jasność i trwałość. Dzięki temu wyświetlacze OLED będą bardziej odpowiednie dla urządzeń takich jak iPady i MacBooki, ponieważ są one często używane przez dłuższy czas niż smartfony.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top