Broadcom

Broadcom podpisał wieloletnią umowę z Apple na dostawę komponentów i modułów bezprzewodowych

Broadcom poinformował o podpisaniu dwóch wieloletnich kontraktów z Apple na dostawę wysokowydajnych komponentów i modułów bezprzewodowych, które producent iPhone’a wykorzysta w swoich produktach.

Według Broadcom nowe umowy stanowią uzupełnienie poprzedniej umowy na dostawę modułów częstotliwości radiowej, która została zawarta z Apple w czerwcu 2019 r. Nowe umowy będą obowiązywać przez trzy i pół roku od stycznia 2020 roku.

Broadcom podpisał wieloletnią umowę z Apple na dostawę komponentów i modułów bezprzewodowych polecane, ciekawostki Broadcom  Broadcom poinformował o podpisaniu dwóch wieloletnich kontraktów z Apple na dostawę wysokowydajnych komponentów i modułów bezprzewodowych, które producent iPhone'a wykorzysta w swoich produktach. broadcom

Przedstawiciele Broadcom uważają, że partnerstwo z Apple może przynieść łączny przychód w wysokości około 15 miliardów dolarów.

Bloomberg zauważa, że ??umowa Broadcom z Apple przyciągnie potencjalnych nabywców, ponieważ firma rozważa sprzedaż urządzenia do produkcji układów radiowych od 2019 roku.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top