uczenie maszynowe

Były szef działu uczenia maszynowego w Apple przechodzi do Google

Na początku tego miesiąca szef działu uczenia maszynowego Apple, Ian Goodfellow, opuścił firmę z powodu odmowy zezwolenia pracownikom na dalszą pracę zdalną.

Yang przeniósł się teraz do DeepMind, spółki zależnej Alphabet. DeepMind to firma zajmująca się uczeniem maszynowym, którą Google kupiła w 2014 roku, a firma w tym tygodniu ogłosiła uruchomienie multimodalnego, wielozadaniowego systemu sztucznej inteligencji o nazwie Gato.

Były szef działu uczenia maszynowego w Apple przechodzi do Google ciekawostki Ian Goodfellow odchodzi z apple, Ian Goodfellow  Na początku tego miesiąca szef działu uczenia maszynowego Apple, Ian Goodfellow, opuścił firmę z powodu odmowy zezwolenia pracownikom na dalszą pracę zdalną. deepmind google

W e-mailu do kolegów Apple Goodfellow wyjaśnił, że odchodzi z firmy z powodu planu Apple dotyczącego powrotu do osobistej pracy.

„Głęboko wierzę, że większa elastyczność byłaby najlepszą polityką dla mojego zespołu” – napisał.

Inne firmy technologiczne, takie jak Meta i Google, wdrożyły bardziej elastyczne opcje pracy, które mogą zwabić pracowników Apple, którzy nie są zainteresowani zasadami pracy w biurze.  Nie wiadomo jeszcze, jakie stanowisko zajmie Goodfellow.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top