Bytafont 3 dostępny dla iOS 9 cydia-i-jailbreak jailbreak, Cydia, Bytafont 3 dla iOS 9, Bytafont 3  Mam dobrą wiadomość dla użytkowników iGadżetów z Jailbreak, którym znudziła się lub nie podoba systemowa czcionka San Francisco. Wczoraj pojawiła się najnowsza wersja dodatku ByteFont, który pozwala na zmianę czcionki systemowej. Cydia 1300x700

Bytafont 3 dostępny dla iOS 9

Mam dobrą wiadomość dla użytkowników iGadżetów z Jailbreak, którym znudziła się lub nie podoba systemowa czcionka San Francisco. Wczoraj pojawiła się najnowsza wersja dodatku ByteFont, który pozwala na zmianę czcionki systemowej.

Działa nawet Swap Mode na niezbyt udanej wersji iOS 9 – 9.0.2, poza tym wzięto również pod uwagę grubość czcionek i wiele innych aspektów. Jeżeli chcecie zmienić czcionkę w całym interfejsie i aplikacjach to warto poświęcić chwilę na instalację wtyczki.

Zmiany:

  • działający na iOS 9 – 9.0.2 Swap Mode
  • edycja czcionki w Tweak Mode: pogrubienie,kursywa i zmiana koloru
  • brak wsparcia dla Cydget: od teraz za dostosowanie ekranu blokady odpowiedzialny jest Tweak Mode

Nowy tryb, o którym wspomniałem, nie jest częścią BytaFont 3 i musimy pobrać go oddzielnie z Cydii, aby móc dowolnie dostosować ekran blokady bez konieczności podmiany plików systemowych. Tweak Mode również jest darmowy, więc każdy może go pobrać, jeżeli czuje taką potrzebę.

Po instalacji dodatku na ekranie głównym pojawi się ikona, która jest odpowiedzialna za uruchomienie rozszerzenia. Wtedy mamy do wyboru Swap Mode i Tweak, które umożliwiają wybór i zmianę czcionki z systemowej na jedną z dostępnych w programie do pobrania. Cydia zawiera niezliczoną ilość czcionek do pobrania, choć mogą one nie być w 100% kompatybilne z iOS 9 – 9.0.2, więc najlepiej korzystać z tych, widniejących w BytaFont 3. Wczoraj po instalacji dla każdego języka było dostępnych 10 czcionek.

BytaFont 3 zajmuje 1,6 MB i pobierzecie je za darmo z domyślnego źródła ? BigBoss.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top