Calendars 5 - rozbudowany kalendarz na iOS dziś za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Wideo, Promocja, najlepszy kalendarz na ios, Mavericks, iPhone, iPad, iOS, Google, Calendars 5 za darmo, Calendars 5, Apple, App Store  Świetna wiadomość dla Wszystkich osób którym nie podoba się domyślny Kalendarz w iPhone czy iPad. Jeden z fajniejszych kalendarzy na iOS został właśnie przeceniony. Calendars5.onetech.pl  1300x700

Calendars 5 – rozbudowany kalendarz na iOS dziś za darmo w AppStore

Świetna wiadomość dla Wszystkich osób którym nie podoba się domyślny Kalendarz w iPhone czy iPad. Jeden z fajniejszych kalendarzy na iOS został właśnie przeceniony.

Calendars 5 bo o tej aplikacji mowa został właśnie przeceniony i dostępny jest zupełnie za darmo. Normalna cena aplikacji to 6,99?.

Dzięki tej aplikacji korzystanie z kalendarza będzie jeszcze przyjemniejsze. Calendars 5 oprócz synchronizacji z kalendarzem systemowym posiada również synchronizację z kalendarzem Google. Elegancki i prosty w obsłudze interfejs sprawia, że korzystanie z Calendars 5 jest naprawdę bardzo przyjemne. Apka działa zarówno w trybie Offline jak i Online.

Calendars 5 jest aplikacją uniwersalną, więc możecie ją instalować zarówno na iPhone jak i iPad. Gorąco polecamy!

[app 697927927]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry