Caviar przedstawia limitowaną edycję iPhone 13 Pro z fragmentem płyty głównej iPhone 2G ciekawostki iPhone 13 Pro z fragmentem płyty iPhone 2g, iPhone 13 Pro, Caviar  Rosyjskie studio Caviar, specjalizujące się w produkcji luksusowych modyfikacji smartfonów i innych gadżetów, zaprezentowało nową kolekcję iPhone'ów 13 Pro i 13 Pro Max z fragmentem płyty głównej oryginalnego iPhone'a z 2007 roku. iPhone13 1300x700

Caviar przedstawia limitowaną edycję iPhone 13 Pro z fragmentem płyty głównej iPhone 2G

Rosyjskie studio Caviar, specjalizujące się w produkcji luksusowych modyfikacji smartfonów i innych gadżetów, zaprezentowało nową kolekcję iPhone 13 Pro i 13 Pro Max z fragmentem płyty głównej oryginalnego iPhone’a z 2007 roku.

Smartfony otrzymały obudowę wykonaną z lotniczego tytanu z wygrawerowanymi elementami oryginalnego iPhone’a i czarną powłoką PVD na spodzie, z autografem Steve’a Jobsa. Część płyty głównej iPhone’a 2G jest ukryta w zamkniętej kapsule w kształcie logo Apple.

Caviar przedstawia limitowaną edycję iPhone 13 Pro z fragmentem płyty głównej iPhone 2G ciekawostki iPhone 13 Pro z fragmentem płyty iPhone 2g, iPhone 13 Pro, Caviar  Rosyjskie studio Caviar, specjalizujące się w produkcji luksusowych modyfikacji smartfonów i innych gadżetów, zaprezentowało nową kolekcję iPhone'ów 13 Pro i 13 Pro Max z fragmentem płyty głównej oryginalnego iPhone'a z 2007 roku. iPhone13 caviar

Caviar wyda tylko 19 sztuk z tej serii, a każdy smartfon otrzyma unikalny kawałek płyty głównej iPhone’a z 2007 roku.

Najtańszy model trzynastki Pro z 128 GB to koszt około 6 tysięcy dolarów, a na topowy iPhone 13 Pro Max z 1 TB pamięci trzeba wydać aż ponad 7 tysięcy dolarów.

Jak Wam się podoba tak wyglądający i tak zmodyfikowany iPhone? Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top