Cena akcji Apple osiągnęła nowy rekordowy poziom ciekawostki Apple, Akcje  Cena akcji firmy skoczyła do rekordowego poziomu 165,08 USD za akcję, co oznacza wzrost o 2%. To już trzeci raz, kiedy akcje osiągnęły nowy szczyt w tym miesiącu. Apple 1 1 1300x700

Cena akcji Apple osiągnęła nowy rekordowy poziom

Cena akcji firmy skoczyła do rekordowego poziomu 165,08 USD za akcję, co oznacza wzrost o 2%. To już trzeci raz, kiedy akcje osiągnęły nowy szczyt w tym miesiącu.

Obecnie nie jest jasne, co spowodowało ten wzrost, ale mogły w tym pomóc dwa ostatnie wydarzenia. Jakie? Przypominamy, że gigant z Cupertino ogłosił w zeszłym tygodniu program samodzielnej naprawy iPhone, Mac, aby umożliwić użytkownikom naprawę własnych urządzeń. Inny raport z zeszłego tygodnia wskazywał, że Apple przyspiesza również swoje plany wprowadzenia swojego samochodu.

Cena akcji Apple osiągnęła nowy rekordowy poziom ciekawostki Apple, Akcje  Cena akcji firmy skoczyła do rekordowego poziomu 165,08 USD za akcję, co oznacza wzrost o 2%. To już trzeci raz, kiedy akcje osiągnęły nowy szczyt w tym miesiącu. apple akcje

Po tym raporcie analitycy Morgan Stanley przedstawili nową notatkę dla inwestorów, w której szczegółowo opisano, w jaki sposób Apple Car może wpłynąć na przemysł motoryzacyjny. Więcej na ten temat pisaliśmy w jednym z poprzednich wpisów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top