Apple Watch Series 5

Ceramiczna wersja Apple Watch Series 5 kosztuje 1300 dolarów. A ile wersja tytanowa?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że nowy Apple Watch Series 5 będzie dostępny, w tytanowej i ceramicznej obudowie. I tak się stało.

Zegarek został zaprezentowany wczoraj, ale gigant z Cupertino nic nam nie powiedział o materiałach innych niż aluminium. Na szczęście niezbędne informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Oprócz podstawowej wersji aluminiowej i stali nierdzewnej w ofercie znajdziemy także ceramiczny i tytanowy Apple Watch Series 5.

Ceramiczna wersja Apple Watch Series 5 kosztuje 1300 dolarów. A ile wersja tytanowa? polecane, ciekawostki tytanowa wersja Apple Watch Series 5, ile kosztuje, gdzie kupić, ceramiczna wersja Apple Watch Series 5, cena  Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że nowy Apple Watch Series 5 będzie dostępny, w tytanowej i ceramicznej obudowie. I tak się stało. AW5 650x184

Jeśli chodzi o ceny tychże zegarów to wygadają one następująco.
Tytanowe kosztują 800 USD lub 900 USD – dostępne są cztery różne wersje. Ceramika jest sporo droższa: 1300 USD lub 1400 USD i są dostępne tylko dwie wersje. Jednocześnie, jeśli mówimy o kolorze, zegarek ceramiczny może być tylko biały, a tytanowy – stalowy lub czarny.

Przypomnijmy również, że dziś okazało się, że SmartWatch nowej generacji Apple ma 32 GB pamięci flash, czyli dwa razy więcej niż poprzednia generacja.

Na koniec należy dodać, że żadna z tych wersji na ten moment nie jest dostępna w Polsce. Więcej na temat Apple Watch Series 5 znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry