Krzysiek Borek23.05.2017
Ceramiczna wersja Xiaomi Mi 6 już w sprzedaży 

Xiaomi Mi 6 jest już dostępny w sprzedaży (przynajmniej w Chinach), ale dopóki nie pojawi się międzynarodowa wersja MIUI daruję sobie testy. Nie zmienia to faktu, że wielu ludzi z Polski już go ma lub na niego czeka.

Początkowo wariant z ceramicznymi plecakami nie był dostępny w sprzedaży, ale wygląda na to, że od teraz wszyscy zainteresowani będą mogli go nabyć. Jego cena ma wynosić 435$.

Różnice względem podstawowych modeli nie są diametralne, jedynymi są ceramiczne plecki i obramowania obu obiektywów wykonane z 18 karatowego złota. Reszta nowości pozostaje bez zmian i jest taka sama, jak w przypadku podstawowych modeli.

Mi 6 wyposażono w wyświetlacz Full HD o przekątnej 5,15 – cala, podwójny 12MPix aparat główny, choć przedni ma tylko 8MPix. Za jego sprawne działanie odpowiada 64-bitowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 835 i 6GB RAM-u, ponadto dostępne są dwa warianty pamięciowe (64 i 128GB). Producent nie zapomniał również o zastosowaniu niewyniennej baterii o pojemności 3350 mAh (nie wiem, czy w tym przypadku działa Quick Charge 4.0). Warto nadmienić, że Mi 6 to jeden z niewielu smartfonów Xiaomi działających pod kontrolą Androida 7.1.1.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek