Chcecie nadal używać 32-bitowych aplikacji w macOS? Wystarczy skorzystać z maszyny wirtualnej ciekawostki   Od dłuższego czasu mówi się, że Apple niedługo porzuci wsparcie dla 32-bitowych aplikacji w macOS. W tym momencie w systemie pojawia się jedynie powiadomienie o nie wspieranej aplikacji, która jednak nadal może działać. macOSHighSierra

Chcecie nadal używać 32-bitowych aplikacji w macOS? Wystarczy skorzystać z maszyny wirtualnej

Od dłuższego czasu mówi się, że Apple niedługo porzuci wsparcie dla 32-bitowych aplikacji w macOS. W tym momencie w systemie pojawia się jedynie powiadomienie o nie wspieranej aplikacji, która jednak nadal może działać.

Jednak nadchodząca wielkimi krokami aktualizacja (większa) wyłączy wsparcie dla 32 – bitowych aplikacji.

Chcecie nadal używać 32-bitowych aplikacji w macOS? Wystarczy skorzystać z maszyny wirtualnej ciekawostki   Od dłuższego czasu mówi się, że Apple niedługo porzuci wsparcie dla 32-bitowych aplikacji w macOS. W tym momencie w systemie pojawia się jedynie powiadomienie o nie wspieranej aplikacji, która jednak nadal może działać. highsierra

Na szczęście jednym z rozwiązań może okazać się działająca w tle maszyna wirtualna, ale musi być wtedy uruchomiona starsza wersja macOS, która w pełni wspiera starsze aplikacje.

Jeżeli Apple rzeczywiście zdecyduje się na skrócenie życia 32-bitowych programów, wystarczy mieć maszynę wirtualną i nadal będziemy mogli ich używać. W szczególności, gdy korzystacie z VMWare Fusion lub Parallels Desktop. Obydwie aplikacje spokojnie radzą sobie z wirtualizacją następujących wersji OS X/macOS:

  • OS X 10.7
  • OS X Mavericks
  • OS X 10.8 Yosemite
  • OS X 10.9 El Capitan
  • macOS 10.10 Sierra
  • macOS 10.11 High Sierra

Właśnie wtedy będziecie w stanie używać przestarzałych aplikacji bez problemów, a oprogramowanie pozwalające na wirtualizację pomoże wam w sprawnym przechodzeniu pomiędzy dwoma skrajnie różnymi wersjami systemu operacyjnego.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top