Chcecie zagrać wcześniej w Super Mario Run? Wystarczy udać się do sklepu stacjonarnego Apple ciekawostki Wideo, super mario run, apple stroe, Apple Store, Apple  Super Mario Run zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z iOS już 15 grudnia bieżącego roku i teoretycznie dopiero wtedy będziemy mogli w nią zagrać. Jeżeli chcielibyście zagrać wcześniej, możecie to zrobić w wybranych sklepach stacjonarnych Apple. naklejki

Chcecie zagrać wcześniej w Super Mario Run? Wystarczy udać się do sklepu stacjonarnego Apple

Super Mario Run zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z iOS już 15 grudnia bieżącego roku i teoretycznie dopiero wtedy będziemy mogli w nią zagrać. Jeżeli chcielibyście zagrać wcześniej, możecie to zrobić w wybranych sklepach stacjonarnych Apple.

W momencie debiutu produkcja będzie dostępna w 151 krajach na całym świecie, a wspieranie przez nią języki to: Angielski, Japoński, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Holenderski, Chiński (tradycyjny). Gra będzie dostępna za darmo, ale wtedy gracz będzie miał do dyspozycji tylko trzy tryby gry, reszta pojawi się dopiero po uiszczeniu opłaty w wysokości 9,99$.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry