applewatch7

Chcesz kupić Apple Watch Series 7? Zrób to jak najszybciej!

Planujesz zakup Apple Watch Series 7? Jeśli tak to zrób to jak najszybciej. Najlepiej kilka minut po oficjalnym rozpoczęciu przedsprzedaży. Dlaczego?

Zegarki Apple Watch Series 7 będą dostępne w bardzo ograniczonych ilościach, więc jeśli nie chcecie czekać kilka tygodniu na dostawę musicie kupić najnowszy iZegarek zaraz po premierze.

Według źródła, Apple boryka się z problemami w produkcji swojego Watch Series 7, z których największym jest opóźnienie spowodowane brakiem podzespołów. Dodatkowo firma ma pewne trudności z produkcją wyświetlaczy, których przekątna, według przecieków, zostanie w tym roku zwiększona.

Chcesz kupić Apple Watch Series 7? Zrób to jak najszybciej! ciekawostki problemy produkcyjne, ograniczona ilosc apple watch series 7, kiedy prezentacja apple watch series 7, iPhone 13, Apple Watch Series 7  Planujesz zakup Apple Watch Series 7? Jeśli tak to zrób to jak najszybciej. Najlepiej kilka minut po oficjalnym rozpoczęciu przedsprzedaży. Dlaczego? AppleWatchSeries7 1
Apple Watch Series 7

Mark Gurman, dziennikarz z Bloomberg, wierzy, że firma zaprezentuje swój zegarek wraz z iPhone 13 podczas wrześniowej prezentacji. Jednak trudności produkcyjne z pewnością wpłyną na dostępność urządzenia.

Bazując na problemach z produkcją nowych zegarków spowodowanych zmianami konstrukcyjnymi i nowymi funkcjami konstrukcyjnymi, Mark opisuje trzy możliwe scenariusze:

  • Apple odłoży ogłoszenie Apple Watch do czasu rozwiązania wszystkich problemów produkcyjnych;
  • Firma wyda nowe zegarki, ale nie we wszystkich krajach i w bardzo ograniczonej liczbie;
  • Zapowiedź nowego smartwatcha nastąpi podczas prezentacji iPhone’a 13, ale trafi do sprzedaży do połowy jesieni (podobnie jak miało to miejsce w zeszłym roku z iPadem Air).

Według Gurmana, siódma już seria Apple Watch otrzyma dwie nowe przekątne: 41 mm i 45 mm, zamiast wariantów 40 i 44. Wyświetlacz 7 będzie miał nowy projekt o płaskich krawędziach, aby dopasować go do iPhone’a 12, iPada Pro i Air oraz innych produktów Apple.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top