Chcesz używać MagSafe do ładowania starszego iPhone? Nie jest to dobry pomysł polecane, ciekawostki szybkosc ladowania, magSafe a starsze iPhone, ładowanie, iPhone  Portal MacRumors przetestował szybkość ładowania starszych iPhone'ów za pomocą nowej ładowarki bezprzewodowej Apple MagSafe, która została zaprezentowana podczas premiery iPhone 12. magsafecasedangle 1245x700

Chcesz używać MagSafe do ładowania starszego iPhone? Nie jest to dobry pomysł

Portal MacRumors przetestował szybkość ładowania starszych iPhone’ów za pomocą nowej ładowarki bezprzewodowej Apple MagSafe, która została zaprezentowana podczas premiery iPhone 12.

Według Apple MagSafe może ładować iPhone’y 12 z maksymalną mocą 15W. Nowa ładowarka jest również kompatybilna z innymi urządzeniami obsługującymi standard ładowania bezprzewodowego Qi, jednak prędkość ładowania jest znacznie wolniejsza.

MacRumors przeprowadził dwa testy z iPhone XS Max. Test polegał na ładowaniu smartfona od 1% przez 30 minut. W pierwszej próbie telefon naładował się do poziomu 13%, a w drugim do 14%.

Dla porównania, inne ładowarki bezprzewodowe Qi, takie jak 7,5W Belkin, mogą naładować iPhone’a XS Max do 26% w pół godziny.

Chcesz używać MagSafe do ładowania starszego iPhone? Nie jest to dobry pomysł polecane, ciekawostki szybkosc ladowania, magSafe a starsze iPhone, ładowanie, iPhone  Portal MacRumors przetestował szybkość ładowania starszych iPhone'ów za pomocą nowej ładowarki bezprzewodowej Apple MagSafe, która została zaprezentowana podczas premiery iPhone 12. magsafechart

Wniosek? Na podstawie tego testu możemy stwierdzić, że dla tych, którzy nie mają iPhone’a 12, kupowanie ładowarki MagSafe jest absolutnie bezcelowe.

Pozostałe informacje o iPhone 12 / 12 Pro

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Akcesoria

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry