bateria 2

Chcesz wymienić baterię w nieobjętym gwarancją iPhone? Spiesz się!

Właściciele iPhone’ów 13 i starszych z kiepską kondycją baterii (poniżej 80%) powinni ją jak najszybciej wymienić. Już wyjaśniamy dlaczego.

Apple poinformowało na swojej stronie internetowej, że od 1 marca 2023 r. opłata serwisowa za wymianę baterii w urządzeniu nieobiętym gwarancją zostanie zwiększona o 24 euro. Dotyczy to wszystkich modeli iPhone z wyjątkiem serii iPhone 14.

Obecnie firma pobiera opłatę w wysokości 75 euro za pogwarancyjną wymianę baterii w modelach iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11 i iPhone X oraz 55 euro za wymianę w modelach iPhone SE, iPhone 8 i wcześniejszych.

Chcesz wymienić baterię w nieobjętym gwarancją iPhone? Spiesz się! ciekawostki wymiana baterii w iPhone, pogwarancyjną wymiana baterii  Właściciele iPhone'ów 13 i starszych z kiepską kondycją baterii (poniżej 80%) powinni ją jak najszybciej wymienić. Już wyjaśniamy dlaczego. bateria 1

Niestety od 1 marca 2023 roku właściciele wspomnianych wyżej urządzeń do iPhone X włącznie za wymianę baterii zapłacą 99 euro, a właściciele starszych modeli – 69 euro – czyli jak wspomnieliśmy na początku o 24 euro więcej.

Możesz być zainteresowany

Wzrost cen wpłynie tylko na klientów, którzy nie mają AppleCare ani ‌AppleCare‌+ na swoich urządzeniach. Dzięki ‌AppleCare‌+ klienci mogą bezpłatnie wymienić baterię swojego urządzenia, gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 80%.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top