checkra1n zostanie niebawem wydany? ciekawostki jailbreak, iPod, iPhone, checkra1n, checkm8  checkra1n będzie nowym narzędziem do wyzwolenia iOS i ma bazować na wydanym niedawno explicit checkm8. jailbreak 1

checkra1n zostanie niebawem wydany?

checkra1n będzie nowym narzędziem do wyzwolenia iOS i ma bazować na wydanym niedawno explicit checkm8.

Dzięki temu na dożywotni Jailbreak bez względu na wersję iOS mogą liczyć właściciele iPhone’a 5 lub nowszych z wyłączeniem Xs, Xr i ich następców.

Za pracę nad aplikacją do wykonania tej operacji wziął się sam Luca Todesco. Na razie nie wiemy zbyt wiele, ale okazuje się, że po wykonaniu Jailbreak będziemy mogli wybrać “sklep”, z którego będziemy pobierali wtyczki do iOS.

checkra1n zostanie niebawem wydany? ciekawostki jailbreak, iPod, iPhone, checkra1n, checkm8  checkra1n będzie nowym narzędziem do wyzwolenia iOS i ma bazować na wydanym niedawno explicit checkm8. checkra1n 263x350

Todesco zdradził też, że narzędzie zostanie wydane, ale nie podał dokładnej daty, ponieważ on i jego ekipa mają jeszcze sporo do zrobienia przed jej wydaniem. Na szczęście Apple nie będzie zdolne do zablokowania tej opcji za pomocą aktualizacji do nowszej wersji oprogramowania.

Problem może jednak leżeć w dość wąskiej kompatybilności z urządzeniami, bo użytkownicy iPhone 11 lub wersji Pro nie będą w stanie zrobić Jailbreak. Nie zmienia to jednak faktu, że w niedalekiej przyszłości również te modele otrzymają taką możliwość.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry