Chińczycy chcą, aby Apple poszło za przykładem Xiaomi i dało kupującemu wybór - iPhone z ładowarką w pudełku lub bez polecane, ciekawostki Xiaomi Mi 11  Użytkownicy chińskiej sieci społecznościowej Weibo zasugerowali, aby Apple poszło za przykładem Xiaomi i dało kupującym iPhone wybór - smartfon z ładowarką w pudełku lub bez. XiaomiMi11

Chińczycy chcą, aby Apple poszło za przykładem Xiaomi i dało kupującemu wybór – iPhone z ładowarką w pudełku lub bez

Użytkownicy chińskiej sieci społecznościowej Weibo zasugerowali, aby Apple poszło za przykładem Xiaomi i dało kupującym iPhone wybór – smartfon z ładowarką w pudełku lub bez.

W październiku 2020 roku Apple usunęło z pudełek iPhone zasilacz i słuchawki EarPods, aby chronić środowisko.

Chińczycy chcą, aby Apple poszło za przykładem Xiaomi i dało kupującemu wybór - iPhone z ładowarką w pudełku lub bez polecane, ciekawostki Xiaomi Mi 11  Użytkownicy chińskiej sieci społecznościowej Weibo zasugerowali, aby Apple poszło za przykładem Xiaomi i dało kupującym iPhone wybór - smartfon z ładowarką w pudełku lub bez. Xiaomi M11 1

Dwa miesiące później, w grudniu, Xiaomi wprowadziło na rynek flagowy Mi 11, który również jest dostarczany bez ładowarki, ale aby załagodzić sytuację przed wściekłymi konsumentami, chińska firma oferuje również specjalną wersję z dołączoną ładowarką. Co więcej, obie wersje kosztują tyle samo.

Teraz, pod życzeniami noworocznymi od CEO Apple’a Tima Cooka, na Weibo zaczęły pojawiać się komentarze z zaleceniami, aby firma poszła za przykładem Xiaomi i pozwoliła kupującym zdecydować, czy chcą ładowarkę w zestawie z iPhone, czy nie.

Jak Wam się ten pomysł podoba? Chcielibyście mieć taki wybór?


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry