Chińscy programiści przedstawiają klon iPadOS. Poznaj JingOS polecane, ciekawostki Wideo, Linuks, klon iPadOS, JingOS  Chińscy programiści zaprezentowali pierwszą chińską dystrybucję Linuksa o nazwie JingOS, która ma zapewnić ten sam poziom funkcjonalności, co iPadOS. JingOS

Chińscy programiści przedstawiają klon iPadOS. Poznaj JingOS

Chińscy programiści zaprezentowali pierwszą chińską dystrybucję Linuksa o nazwie JingOS, która ma zapewnić ten sam poziom funkcjonalności, co iPadOS.

Według twórców JingOS powstał z myślą o poprawie funkcjonalności i wydajności tabletu jako całości. Zespół odpowiedzialny za nowy system operacyjny został zainspirowany platformą iPadOS. Ponadto JingOS to nie tylko system operacyjny tabletu, ale także w pełni funkcjonalna dystrybucja Linuksa.

Chińscy programiści przedstawiają klon iPadOS. Poznaj JingOS polecane, ciekawostki Wideo, Linuks, klon iPadOS, JingOS  Chińscy programiści zaprezentowali pierwszą chińską dystrybucję Linuksa o nazwie JingOS, która ma zapewnić ten sam poziom funkcjonalności, co iPadOS. 4

Oprogramowanie otrzymało również pełną obsługę myszy i klawiatury i może być używane zarówno na tabletach, jak i laptopach.

Twórcy obiecali również wypuścić JingOS na smartfony do końca 2021 roku, a pierwsze tablety z nowym systemem operacyjnym zostaną wydane do końca stycznia.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry