OneTech25.11.2019
Chiński bloger opublikował recenzję Huawei MatePad Pro na kilka godzin przed oficjalną prezentacją

Prezentacja Huawei MatePad Pro dopiero wieczorem, a w sieci już pojawiła się pierwsza recenzje najnowszego tabletu łudząco przypominającego iPada Pro.

Na kilka godzin przed oficjalną prezentacją jeden z chińskich blogerów opublikował film z unboxingiem Huawei MatePad Pro, naruszający umowę o zachowaniu poufności (NDA), po czym film został usunięty. Jednak niektórym użytkownikom udało się zrobić zrzuty ekranu tego filmu.

Dzięki temu stało się wiadome, że flagowy tablet otrzymał chipset HiSilicon Kirin 990, do 8 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wewnętrznej. Nowy rysik M-Pen Huawei może sterować tabletem za pomocą sześciu specjalnych gestów.

Urządzenie działa do 10 godzin bez ładowania. Z zewnątrz rysik wygląda jak zwykły ołówek, a jego końcówka wykonana jest ze specjalnego materiału.

Oprócz tego, MatePad Pro otrzymał baterię 7250 mAh i wsparcie dla szybkiego ładowania do 40 watów. Tablet będzie dostępny w czterech kolorach: białym, niebieskim, zielonym i pomarańczowym.

MatePad Pro ma być dostępny w następujących cenach: 3699 juanów wersja 6GB + 128GB, 3900 juanów wersja 6GB + 256GB i 5499 juanów wersja 8GB + 512GB.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl