iphone 5

Chiński bloger stworzył pierwszego na świecie bezramkowego iPhone’a

Widzieliśmy już nietypowe iPhony z USB-C oraz smartfony z Androidem i Lightning. ale czegoś takiego jeszcze nie było. Oto pierwszy na świecie bezramkowy “iPhone”.

Chiński bloger Aio Technology postanowił stworzyć własną wersję iPhone’a, tym razem bez wycięcia w wyświetlaczu. Urządzenie działa z systemem iOS, prawie cały sprzęt w środku pochodzi z iPhone’a SE 3 i iPhone’a 13 Pro. Wszystko to umieszczono w dedykowanej obudowie, przypominającej Xiaomi Mi MIX.

Chiński bloger stworzył pierwszego na świecie bezramkowego iPhone'a ciekawostki iPhone, bezramkowy iPhone, Apple  Widzieliśmy już nietypowe iPhony z USB-C oraz smartfony z Androidem i Lightning. ale czegoś takiego jeszcze nie było. Oto pierwszy na świecie bezramkowy "iPhone". iPHone 2Wewnątrz znajduje się również mechanizm wysuwanej przedniej kamery własnej konstrukcji.Chiński bloger stworzył pierwszego na świecie bezramkowego iPhone'a ciekawostki iPhone, bezramkowy iPhone, Apple  Widzieliśmy już nietypowe iPhony z USB-C oraz smartfony z Androidem i Lightning. ale czegoś takiego jeszcze nie było. Oto pierwszy na świecie bezramkowy "iPhone". iPhone 3

Zamiast ultraszerokokątnego obiektywu inżynier zainstalował skaner linii papilarnych Touch ID.

Chiński bloger stworzył pierwszego na świecie bezramkowego iPhone'a ciekawostki iPhone, bezramkowy iPhone, Apple  Widzieliśmy już nietypowe iPhony z USB-C oraz smartfony z Androidem i Lightning. ale czegoś takiego jeszcze nie było. Oto pierwszy na świecie bezramkowy "iPhone". iPhone 1 1

W urządzeniu znalazła się także bateria z iPhone X, ulepszone gniazdo audio 3,5 mm oraz port USB-C do ładowania i przesyłania danych.

Więcej możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Jak Wam się podoba to cudo? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry