Chrome Beta z wsparciem dla 3D Touch ciekawostki skąd pobrać chrome z 3d touch, iPhone, iOS, chrome z 3D Touch, chrome na iOS, Chrome, beta testy  Beta testy są tradycyjnym elementem testowania aplikacji/produktów Google od dłuższego czasu, ale do dziś nie były one dostępne dla użytkowników iGadżetów. chrome

Chrome Beta z wsparciem dla 3D Touch

Beta testy są tradycyjnym elementem testowania aplikacji/produktów Google od dłuższego czasu, ale do dziś nie były one dostępne dla użytkowników iGadżetów.

Obecnie wersja testowa Chrome jest dostępna tylko i wyłącznie dla posiadaczy aplikacji TestFlight i każdy zainteresowany możemy ją pobrać na swoje iUrządzenie. Wszyscy będą mogli używać wersji 47.0.2526.53, która wnosi wiele interesujących zmian.

Jedną z nich są skróty dla klawiatur Bluetooth, a kolejna to wsparcie dla 3D Touch dostępnego w iPhone’ach 6s i 6s Plus. Rozpoznanie siły nacisku pozwoli na otworzenie nowej karty, incognito i wyszukiwanie głosowe.

Chrome Beta z wsparciem dla 3D Touch ciekawostki skąd pobrać chrome z 3d touch, iPhone, iOS, chrome z 3D Touch, chrome na iOS, Chrome, beta testy  Beta testy są tradycyjnym elementem testowania aplikacji/produktów Google od dłuższego czasu, ale do dziś nie były one dostępne dla użytkowników iGadżetów. Chrome beta iOS app

Aby wypróbować wersję rozwojową Chrome,musicie zainstalować aplikację TestFlight i pobrać wersję beta ze strony producenta za pomocą przeglądarki Safari lub regularnej wersji Chrome – tutaj. Po kliknięciu na Pobierz Chrome w wersji beta na iOS musimy wypełnić kwestionariusz wpisując adres mailowy, a po chwili powinno pojawić się zaproszenie do testów w aplikacji TestFlight.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top