Chrome OS Flex

Chrome OS Flex – system dla starszych Mac i PC wydany. Jak pobrać?

Firma Google wydała Chrome OS Flex, nową wersję systemu operacyjnego Chrome skierowaną do firm i szkół korzystających ze starszych komputerów PC i Mac.

Certyfikowano ponad 400 urządzeń, w tym laptopy ASUS, Acer, Dell, HP, Lenovo, LG, Toshiba, Mac i inne. Do instalacji potrzebna jest pamięć USB o pojemności 8 GB.

Chrome OS Flex - system dla starszych Mac i PC wydany. Jak pobrać? ciekawostki skad pobrac Chrome OS Flex, jak zainstalowac Chrome OS Flex, co to jest Chrome OS Flex, Chrome OS Flex jak pobrać, Chrome OS Flex download, Chrome OS Flex  Firma Google wydała Chrome OS Flex, nową wersję systemu operacyjnego Chrome skierowaną do firm i szkół korzystających ze starszych komputerów PC i Mac. chromeos

Wymagania systemowe:

  • Procesor Intel lub AMD x86-64-bit
  • 4 GB RAM
  • 16 GB HDD/SSD

Nowy system operacyjny oparty jest na dystrybucji Chromium OS – CloudReady. Jest lekki i zoptymalizowany pod kątem komputerów z niższej półki.

Możesz go pobrać na oficjalnej stronie Google . Znajdziecie tam również instrukcję krok po kroku dotyczącą tworzenia instalacyjnego dysku flash i instalowania go na komputerach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top