Chromecast nie otrzyma już większych aktualizacji oprogramowania ciekawostki Google, chromecast, aktualizacje  Chromecast pojawił się w 2013 roku i nikt nie spodziewał się, że urządzenie osiągnie tak duży sukces. Dzięki niemu pojawiły się kolejne modele, a pierwsza generacja była nieprzerwanie wspierana przez 6 lat. Google Chromecast 2 1

Chromecast nie otrzyma już większych aktualizacji oprogramowania

Chromecast pojawił się w 2013 roku i nikt nie spodziewał się, że urządzenie osiągnie tak duży sukces. Dzięki niemu pojawiły się kolejne modele, a pierwsza generacja była nieprzerwanie wspierana przez 6 lat.

Sprzęt nadal działa, ale brakuje mu wielu funkcji, które są dostępne w nowszych modelach. To nic dziwnego biorąc pod uwagę, że Google wydało drugą generację w 2015 roku, a rok później pojawił się wariant Ultra ze wsparciem dla rozdzielczości 4K.

Chromecast nie otrzyma już większych aktualizacji oprogramowania ciekawostki Google, chromecast, aktualizacje  Chromecast pojawił się w 2013 roku i nikt nie spodziewał się, że urządzenie osiągnie tak duży sukces. Dzięki niemu pojawiły się kolejne modele, a pierwsza generacja była nieprzerwanie wspierana przez 6 lat. SmartTV 650x350

W tej chwili pierwowzór siedzi na dość przestarzałej wersji Chrome (70) w porównaniu do swoich następców (74). Problem w tym, że więcej poważniejszych aktualizacji się nie pojawi i użytkownicy tego modelu mogą liczyć wyłącznie na poprawki zabezpieczeń.

Chromecast nadal będzie wspierany przez Google, więc nie musicie się go pozbywać. Musicie jedynie pamiętać, że w jego przypadku nie możecie liczyć na nowe funkcje w systemie operacyjnym.

Jeżeli zależy wam na funkcjach takich, jak wsparcie dla wielu pokoi, wyższa rozdzielczość czy lepszy zasięg WiFi, to warto przemyśleć zakup jednego z nowszych modeli.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry