macbookairm2

Ciemny MacBook Air z M2 rysuje się jak…..

Pierwsi nabywcy nowych MacBook Air z M2 w kolorze Midnight narzekają na łuszczącą się farbę. Sytuacja jest podobna do tej z iPhone 5.

MacBook Air z M2 trafił do sprzedaży zaledwie kilka dni temu, ale wielu właścicieli jest już niezadowolonych ze swojego wyboru.

Farba odchodzi i urządzenie rysuje się w szczególności na urządzeniu w kolorze Midnight. Farba zaczyna odpryskiwać w pobliżu portów USB-C podczas użytkowania, odsłaniając swój naturalny srebrny kolor.

Ciemny MacBook Air z M2 rysuje się jak..... ciekawostki MacBook Air z procesorem M2, MacBook Air z M2, czy MacBook Air z M2 sie rysuje  Pierwsi nabywcy nowych MacBook Air z M2 w kolorze Midnight narzekają na łuszczącą się farbę. Sytuacja jest podobna do tej z iPhone 5. mbfarba

Ciemny MacBook Air z M2 rysuje się jak..... ciekawostki MacBook Air z procesorem M2, MacBook Air z M2, czy MacBook Air z M2 sie rysuje  Pierwsi nabywcy nowych MacBook Air z M2 w kolorze Midnight narzekają na łuszczącą się farbę. Sytuacja jest podobna do tej z iPhone 5. mbfarba1

Firma spotkała się już z podobnymi roszczeniami użytkowników po wydaniu iPhone’a 5 w 2012 roku. Następnie powiedziała, że ​​„każdy produkt aluminiowy może zostać zarysowany i jest to absolutnie normalne”.

Jeśli planujesz kupić nowego MacBooka Air z M2, nie najlepiej będzie wybrać inny kolon niż Midnight (ciemna noc), ponieważ właściciele jasnych odcieni nie mają takiego problemu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top