MacBook pro

Cienka osłona kamery internetowej może uszkodzić ekran najnowszego 16-calowego MacBooka Pro?

Jeden z użytkowników Reddit napisał kilka dni temu na forum, że w jego 16-calowym MacBook Pro pękł ekran po nałożeniu cienkiej osłony kamery internetowej mającej na celu zwiększenie prywatności.

Użytkownik twierdzi, że trzymał swojego 16-calowego MBP w podręcznym plecaku, w specjalnej przegrodzie i gdy postanowił wyjął laptopa w Boże Narodzenie, zobaczył, że wyświetlacz notebooka pękł tuż pod kamerą. Pęknięcie sprawiło, że jego MacBook był praktycznie bezużyteczny.

Cienka osłona kamery internetowej może uszkodzić ekran najnowszego 16-calowego MacBooka Pro? polecane, ciekawostki   Jeden z użytkowników Reddit napisał kilka dni temu na forum, że w jego 16-calowym MacBook Pro pękł ekran po nałożeniu cienkiej osłony kamery internetowej mającej na celu zwiększenie prywatności. macbookpro

Co ciekawe użytkownik montował już taką samą osłonę kamery na swoich starszych 13-calowych i 15-calowych MacBookach i nigdy nie spotkał się z takim problemem.

W celu rozwiązania problemu użytkownik udał się z laptopem do Apple Store.

“Zaniosłem go do sklepu Apple i dzięki Bogu kupiłem AppleCare+, ponieważ technik stwierdził, że uszkodzenie będzie zakwalifikowane jako przypadkowe. Pracownik powiedział także, że naprawa może potrwać do 3 tygodni, ponieważ komputer jest stosunkowo i nie posiadają jeszcze w magazynie części do tego urządzenia.?

I teraz pytanie. Czy faktycznie nakładka na kamerę byłą przyczyną pęknięcia ekranu? Czy po prostu był to dziwny zbieg okoliczności?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top