Cienka osłona kamery internetowej może uszkodzić ekran najnowszego 16-calowego MacBooka Pro? polecane, ciekawostki   Jeden z użytkowników Reddit napisał kilka dni temu na forum, że w jego 16-calowym MacBook Pro pękł ekran po nałożeniu cienkiej osłony kamery internetowej mającej na celu zwiększenie prywatności. ochrona

Cienka osłona kamery internetowej może uszkodzić ekran najnowszego 16-calowego MacBooka Pro?

Jeden z użytkowników Reddit napisał kilka dni temu na forum, że w jego 16-calowym MacBook Pro pękł ekran po nałożeniu cienkiej osłony kamery internetowej mającej na celu zwiększenie prywatności.

Użytkownik twierdzi, że trzymał swojego 16-calowego MBP w podręcznym plecaku, w specjalnej przegrodzie i gdy postanowił wyjął laptopa w Boże Narodzenie, zobaczył, że wyświetlacz notebooka pękł tuż pod kamerą. Pęknięcie sprawiło, że jego MacBook był praktycznie bezużyteczny.

Cienka osłona kamery internetowej może uszkodzić ekran najnowszego 16-calowego MacBooka Pro? polecane, ciekawostki   Jeden z użytkowników Reddit napisał kilka dni temu na forum, że w jego 16-calowym MacBook Pro pękł ekran po nałożeniu cienkiej osłony kamery internetowej mającej na celu zwiększenie prywatności. macbookpro

Co ciekawe użytkownik montował już taką samą osłonę kamery na swoich starszych 13-calowych i 15-calowych MacBookach i nigdy nie spotkał się z takim problemem.

W celu rozwiązania problemu użytkownik udał się z laptopem do Apple Store.

“Zaniosłem go do sklepu Apple i dzięki Bogu kupiłem AppleCare+, ponieważ technik stwierdził, że uszkodzenie będzie zakwalifikowane jako przypadkowe. Pracownik powiedział także, że naprawa może potrwać do 3 tygodni, ponieważ komputer jest stosunkowo i nie posiadają jeszcze w magazynie części do tego urządzenia.?

I teraz pytanie. Czy faktycznie nakładka na kamerę byłą przyczyną pęknięcia ekranu? Czy po prostu był to dziwny zbieg okoliczności?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry