clean 1

CleanShot X 4.6: Ulepszona wydajność i funkcje, które Cię zaskoczą!

Na początku miesiąca wydana została nowa wersja naszym zdaniem najlepszej aplikacji do wykonywania zrzutów ekranu i nagrywania wideo – CleanShot X.

Wśród licznych nowości i poprawek w wersji CleanShot X 4.6 jest kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę. Opiszemy je dla was poniżej.

Nowości w CleanShot X 4.6

CleanShot X 4.6: Ulepszona wydajność i funkcje, które Cię zaskoczą! gry-i-aplikacje, ciekawostki co nowego w CleanShot X 4.6, CleanShot X 4.6  Na początku miesiąca wydana została nowa wersja naszym zdaniem najlepszej aplikacji do wykonywania zrzutów ekranu i nagrywania wideo - CleanShot X. shot1

Innowacyjny silnik nagrywania audio

Jednym z najważniejszych ulepszeń w tej wersji jest zaimplementowanie nowego mechanizmu nagrywania dźwięku. Dzięki temu, stabilność i jakość nagrywanego dźwięku znacznie się poprawiły.

CleanShot X 4.6: Ulepszona wydajność i funkcje, które Cię zaskoczą! gry-i-aplikacje, ciekawostki co nowego w CleanShot X 4.6, CleanShot X 4.6  Na początku miesiąca wydana została nowa wersja naszym zdaniem najlepszej aplikacji do wykonywania zrzutów ekranu i nagrywania wideo - CleanShot X. sh 3

Co więcej, uaktualniony silnik eliminuje konieczność instalowania dodatkowych sterowników, co znacząco upraszcza cały proces i zwiększa komfort użytkowania.

Zapisywanie ustawień w tle jako Presety

Kolejna istotna funkcja to możliwość zapisania indywidualnych ustawień narzędzi w tle jako presetów. Opcja ta jest szczególnie przydatna dla osób, które korzystają z określonych ustawień na co dzień i chcą je szybko odzyskać.

CleanShot X 4.6: Ulepszona wydajność i funkcje, które Cię zaskoczą! gry-i-aplikacje, ciekawostki co nowego w CleanShot X 4.6, CleanShot X 4.6  Na początku miesiąca wydana została nowa wersja naszym zdaniem najlepszej aplikacji do wykonywania zrzutów ekranu i nagrywania wideo - CleanShot X. shot 1

Zamiast za każdym razem dostosowywać ustawienia od nowa, użytkownik może je teraz zapisać i przywrócić jednym kliknięciem myszy.

Ulepszenia w narzędziu OCR i czytnik QR

CleanShot X 4.6: Ulepszona wydajność i funkcje, które Cię zaskoczą! gry-i-aplikacje, ciekawostki co nowego w CleanShot X 4.6, CleanShot X 4.6  Na początku miesiąca wydana została nowa wersja naszym zdaniem najlepszej aplikacji do wykonywania zrzutów ekranu i nagrywania wideo - CleanShot X. QR

W narzędziu OCR dodano teraz również funkcję czytnika kodów QR. Jest to istotne rozszerzenie, które pozwala na wyodrębnienie informacji zeskanowanych kodów bez konieczności korzystania z dodatkowych aplikacji.

Nowości w obszarze notatek

Pod względem funkcji anotacji tekstowych również wprowadzono pewne zmiany. Wprowadzenie prostszego sposobu zmiany wielkości tekstu w notatkach jest kolejnym usprawnieniem mającym na celu zwiększenie ergonomii programu.

Dodatkowe Funkcje i opcje

W wersji 4.6 znalazło się również kilka dodatkowych funkcji, które z pewnością zwiększą użyteczność aplikacji. W tym kontekście warto wspomnieć o dodanym liczniku czasu w opcji nagrywania ekranu, wizualnym wskaźniku dźwięku podczas nagrywania czy też o powiadomieniu informującym o tym, że mikrofon jest wyłączony. Dzięki tym usprawnieniom, użytkownik ma pełniejszą kontrolę nad procesem nagrywania.

Wszystkie nowości możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Jak widzicie najnowsza wersja CleanShot X wnosi szereg znaczących ulepszeń i nowości, które zdecydowanie podniosą komfort i efektywność korzystania z programu. Więcej na temat tego genialnego programu dowiecie się na stronie producenta – cleanshot.com

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 211

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top