Clubhouse wreszcie działa przez przeglądarkę ciekawostki clubhouse  Sieć społecznościowa Clubhouse, która wywołała spory szum na początku 2021 roku, nadal się rozwija. Według zespołu projektowego Clubhouse wreszcie stał się dostępny dla użytkowników za pośrednictwem przeglądarki. clubhouse 1300x700

Clubhouse wreszcie działa przez przeglądarkę

Sieć społecznościowa Clubhouse, która wywołała spory szum na początku 2021 roku, nadal się rozwija. Według zespołu projektowego Clubhouse wreszcie stał się dostępny dla użytkowników za pośrednictwem przeglądarki.

Internetowa wersja Clubhouse umożliwia dołączenie do rozmowy tym użytkownikom, którzy nie mają własnego konta w serwisie społecznościowym i nie zainstalowali aplikacji na swoim smartfonie.

Clubhouse wreszcie działa przez przeglądarkę ciekawostki clubhouse  Sieć społecznościowa Clubhouse, która wywołała spory szum na początku 2021 roku, nadal się rozwija. Według zespołu projektowego Clubhouse wreszcie stał się dostępny dla użytkowników za pośrednictwem przeglądarki. club01

W tej chwili użytkownicy webowi mogą tylko łączyć się z pokojem i słuchać, co mają do powiedzenia inni uczestnicy. Deweloperzy planują dodać możliwość reagowania w niedalekiej przyszłości. Nowa funkcja niestety jest również ograniczona i działa w tej chwili jedynie w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że portal społecznościowy Clubhouse, który zadebiutował w 2020 roku. Na początku aplikacja była dostępna jedynie na iOS i tylko na zaproszenie. Clubhouse zyskał wybuchową popularność na początku 2021 roku po tym, jak został „zareklamowany” przez Elona Muska. Popularność aplikacji skłoniła wiodące media społecznościowe i komunikatory, w tym Facebook, Telegram, Twitter i Instagram, do zaoferowania własnych alternatyw Clubhouse. W maju odbyła się premiera aplikacji na Androida, a latem dostęp do aplikacji stał się ogólnie dostępny dla wszystkich – zaproszenia nie były już wymagane.

A czy ktoś z Was w ogóle korzysta z tej aplikacji?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top