iPhone 14

Co Apple pokaże w 2023 roku – zestawienie gadżetów

Nie wszyscy zdążyli zaopatrzyć się w iPhone 14 i inne gadżety, a w sieci dyskutuje się już o przyszłych urządzeniach Apple’a, które zobaczymy w 2023 roku.

Poniżej mamy dla Was listę urządzeń na które czekamy i które powinny zostać przez giganta z Cupertino zaprezentowane w przyszłym  2023 roku.

Co Apple pokaże w 2023 roku – zestawienie gadżetów ciekawostki iphone 15 pro, iPhone 15, iPhone 14, co apple pokaże w 2023 rokiu, Apple, 2023  Nie wszyscy zdążyli zaopatrzyć się w iPhone 14 i inne gadżety, a w sieci dyskutuje się już o przyszłych urządzeniach Apple'a, które zobaczymy w 2023 roku. timcook

14 i 16-calowe MacBooki Pro

Według Marka Gurmana z Bloomberga, firma przygotowuje zaktualizowaną wersję topowych laptopów. Jedyna zmiana: nowy układ M2, który zadebiutował wraz z premierą MacBooka Air latem 2022 roku. Innych zmian nie będzie.

Duży MacBook Air

Według analityka Rossa Younga, wraz z modelami Pro, pojawią się wersje Air. Nie będą się one różniły od tych letnich, poza jednym powiększonym ekranem. Letni MacBook Air miał ekran o przekątnej 13,6 cala. Na początku 2023 roku powinna zostać nam zaprezentowana wersja 15,5-calowa.

AirPods Max 2. generacji

Nowa wersja pełnowymiarowych słuchawek ma się pojawić we wrześniu 2023 roku. Gadżet ma otrzymać port USB-C, ulepszony dźwięk, czujniki wykrywania skóry oraz wsparcie dla ochrony przed wilgocią.

System iOS 17

Nowy firmware zostanie wydany w czerwcu 2023 roku. Z reguły Apple działa naprzemiennie i najpierw wprowadza nowe wersje z dużymi zmianami, a potem wprowadza iOS z minimalnymi innowacjami, poprawiającymi działanie systemu. iOS 16 był bogaty w innowacje. Najprawdopodobniej na iOS 17 nie warto czekać na coś rewolucyjnego. To samo dotyczy firmware dla innych urządzeń.

Monitor Pro Display XDR 2. generacji

Pierwsza wersja wyświetlacza pojawiła się w 2019 roku. Mark Gurman twierdzi, że w 2023 roku będziemy mieli nową wersję monitora. Dwie zmiany: nowy chip i wsparcie dla odświeżania 120 Hz.

iMac 2023

Nowy iMac powinien ukazać się pod koniec 2023 roku. Będzie to jedno z pierwszych urządzeń wykorzystujących układ M3. Nie ma innych szczegółów na temat urządzenia.

Apple Watch 9 i Apple Watch Ultra 2

Firma co roku wypuszcza nowy zegarek. W chwili pisania tego tekstu nie ma informacji o tych gadżetach w sieci.

iPhone 14

iPhone 14: tak, to 14, a nie 15. Wiosną 2023 roku Apple zaprezentuje tego samego iPhone’a, tylko w innym kolorze. Tak było z fioletowym iPhone 12 i zielonym iPhone 13. We wrześniu główna zapowiedź, na wiosnę – nowy kolor. Firma robi to, aby zwiększyć zainteresowanie widzów i sprzedaż po spadku, który następuje wraz z końcem ferii zimowych. Nie wiadomo jeszcze w jakim kolorze będzie tym razem iPhone.

iPhone 15 | 15 Pro

W sieci krąży najwięcej plotek na temat tego nowego produktu. Analitycy są zgodni, że przyszłe iPhone’y otrzymają port USB-C, zaktualizowany projekt obudowy oraz dotykowe przyciski głośności i zasilania. Również czekamy na poprawioną wydajność i aparaty. Mówi się również o wersji Ultra. Być może zastąpi on Pro Maxa.

Jak na razie to wszystko. Oczywiście w miarę zbliżania się prezentacji dane te będą się zmieniać, gdyż Apple w każdej chwili może zmienić decyzję i wprowadzić inny produkt zamiast oczekiwanego.

A Ty na które produkty Apple czekasz? Daj znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top