wwdc2022

Co Apple zaprezentuje na WWDC 2022

WWDC 2022 czyli Worldwide Developers Conference już za niecałe dwa tygodnie. Co Apple zaprezentuje światu na konferencji otwierającej wydarzenie?

W dzisiejszym wpisie opiszemy Wam  co zostanie pokazane na konferencji otwierającej tegoroczne WWDC22 w tym roku: będą to  na pewno nowe systemy i być może niektóre gadżety.

Co nowego w iOS 16

Co Apple zaprezentuje na WWDC 2022 ciekawostki WWDC 2022 kiedy, wwdc 2022, watchOS 9, nowosci na WWDC 2022, ipados 16, iOS 16, co zobaczymy na WWDC 2022, co apple zaprezentuje na WWDC 2022 WWDC 2022 czyli Worldwide Developers Conference już za niecałe dwa tygodnie. Co Apple zaprezentuje światu na konferencji otwierającej wydarzenie? iOS16

Plotki o tym, czym będzie iOS 16 zaczęły pojawiać się pod koniec marca. To prawdopodobnie będzie przedmiotem uwagi podczas prezentacji : cokolwiek by nie powiedzieć, iPhone jest najpopularniejszym produktem Apple, a aktualizacja iOS sprawia, że ​​jest tak fajny. Co prawda nie należy spodziewać się kardynalnych zmian także w tym roku: zeszłoroczny iOS 15, choć miał sporo drobnych nowości, nie zrobił na użytkownikach szczególnego wrażenia. Należy się spodziewać, że iOS 16 nie będzie miał większych różnic, ale wciąż pojawią się w nim nowe funkcje . Oto przykładowa lista.

 • Nowe interaktywne widżety.
 • Zaktualizowany tryb skupienia.
 • Ulepszona aplikacja Zdrowie.
 • Apple Music do muzyki klasycznej, której ślady znaleziono w jednej z wersji beta iOS 15.

Co zaskakujące, przecieki na temat iOS 16 są bardzo niewielkie. Można powiedzieć, że w ogóle nie istnieją. Więcej na temat systemu możecie przeczytać tutaj – iOS 16 beta 1 – kiedy, skąd pobrać i jak zainstalować? 

iPadOS 16 – co nowego

Co Apple zaprezentuje na WWDC 2022 ciekawostki WWDC 2022 kiedy, wwdc 2022, watchOS 9, nowosci na WWDC 2022, ipados 16, iOS 16, co zobaczymy na WWDC 2022, co apple zaprezentuje na WWDC 2022 WWDC 2022 czyli Worldwide Developers Conference już za niecałe dwa tygodnie. Co Apple zaprezentuje światu na konferencji otwierającej wydarzenie? iPadOS16 1 1

Jeśli Apple wprowadzi iOS, to iPadOS pójdzie w jego ślady. W Cupertino na pewno zaktualizują system operacyjny dla tabletów, bo użytkownicy wciąż mają pytania na ten temat: iPad od dawna otrzymuje najmocniejszy chip M1, co czyni tablet porównywalnym pod względem mocy z MacBookiem/ Jeśli chodzi o nowości to w tym roku mogą one wyglądać następująco:

 • Tryb wielu okien, gdy podłączona jest klawiatura, dzięki czemu możesz pracować z kilkoma aplikacjami jednocześnie.
 • Obsługa wielu profili dla różnych użytkowników.
 • W pełni działające aplikacje w tle.
 • Interaktywne widżety.

Analitycy sugerują, że nie będzie można zaktualizować iPada o stare procesory A8, A8X i A9. Oznacza to, że iPad mini 4, iPad 5, iPad Air 2, iPad 9.7 i 12.9 nie otrzymają iPadOS 16.

macOS 13 Mammoth – co nowego

Co Apple zaprezentuje na WWDC 2022 ciekawostki WWDC 2022 kiedy, wwdc 2022, watchOS 9, nowosci na WWDC 2022, ipados 16, iOS 16, co zobaczymy na WWDC 2022, co apple zaprezentuje na WWDC 2022 WWDC 2022 czyli Worldwide Developers Conference już za niecałe dwa tygodnie. Co Apple zaprezentuje światu na konferencji otwierającej wydarzenie? macos13 1 1

O aktualizacji macOS 13 nie wiemy praktycznie nic oprócz tego, że ma się nazywać Mammooth. Trudno powiedzieć, które komputery będą obsługiwać system: biorąc pod uwagę, że innowacji zapewne nie będzie wiele.

Nowy system watchOS 9

Co Apple zaprezentuje na WWDC 2022 ciekawostki WWDC 2022 kiedy, wwdc 2022, watchOS 9, nowosci na WWDC 2022, ipados 16, iOS 16, co zobaczymy na WWDC 2022, co apple zaprezentuje na WWDC 2022 WWDC 2022 czyli Worldwide Developers Conference już za niecałe dwa tygodnie. Co Apple zaprezentuje światu na konferencji otwierającej wydarzenie? watchOS9 onetechpl

Najnowsza wersja systemu operacyjnego dla smartwatchy Apple nie doczekała się wystarczającej liczby innowacji – twórcy ograniczyli się jedynie do niewielkiej liczby nowych funkcji.

Jednak Apple wciąż stawia na zmiany oprogramowania i poprawki błędów, więc watchOS 9 powinien być największą aktualizacją od lat. Oto, co będzie w aktualizacji.

 • Nowe funkcje monitorowania kondycji.
 • Zaktualizowano śledzenie snu.
 • Komunikacja satelitarna do wysyłania wiadomości i sygnałów SOS dla nowego Apple Watch.
 • Nowe tryby treningu i tarcze zegarka.
 • Przeprojektowany tryb oszczędzania energii.

Podobno WatchOS 9 będzie dostępny dla wszystkich modeli smartwatchów, począwszy od Apple Watch 3. W przypadku najstarszej wersji funkcjonalność prawdopodobnie zostanie ograniczona.

Nowe urządzenia Apple 2022

Sprawa najprawdopodobniej nie ograniczy się tylko do aktualizacji oprogramowania. Z dużym prawdopodobieństwem zobaczymy urządzenia, o których mówiono od dawna.

 • Nowy chip M2 – Apple aktywnie pracuje nad nowymi procesorami i nadszedł czas na aktualizację MacBooka Air i iPada Pro.
 • Nowy MacBook Air – Nie tak dawno temu udostępniliśmy szczegóły dotyczące kompaktowego laptopa Apple. Informatorzy wskazują, że pierwsze szczegóły dotyczące aktualizacji pojawią się na WWDC 2022.
 • Zaktualizowany Mac Pro -obecny został wprowadzony już w 2019 roku, chociaż poprzednia wersja nie była w ogóle aktualizowana przez całe 6 lat. Są wszelkie powody, aby czekać na nowe oprogramowanie, ponieważ M1 Ultra jest dosłownie dla niego stworzony. Nawiasem mówiąc, na WWDC zapowiedziano dwa poprzednie Mac Pro, więc i tutaj można zaprezentować nowy.
 • Zestaw Apple AR – Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez fanów urządzeń . Według plotek będzie musiał poczekać do 2023 roku, ale pierwsze szczegóły mogą zostać ogłoszone ze sceny WWDC 2022.

Pamiętajcie aby być 6 czerwca po godzinie 19 z nami. Jako jedni z pierwszych w Polsce przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top