Apple

Co Apple zaprezentuje tej wiosny

Według najnowszych informacji, Apple planuje zaprezentować wiosną co najmniej trzy nowe produkty. Jakie? Tego dowiesz się w tym wpisie.

Według serwisu MacRumors, tej wiosny 2023  gigant z Cupertino wypuści 15-calowego MacBook Air, Mac Pro oraz iPhone’a 14 w nowym kolorze.

Co Apple zaprezentuje tej wiosny ciekawostki wiosna 2023, nowe produkty Apple, co apple zaprezentuje wiosna 2023, Apple  Według najnowszych informacji, Apple planuje zaprezentować wiosną co najmniej trzy nowe produkty. Jakie? Tego dowiesz się w tym wpisie. MacBookAir

Pierwszy z nowych produktów, 15-calowy MacBook Air, ma być wyposażony w panel LCD oraz układ M2. Ross Young, analityk branży wyświetlaczy, spodziewa się, że MacBook Air zostanie zaprezentowany na początku kwietnia, ale ogłoszenie i zamówienia przedpremierowe mogą nastąpić wcześniej. Nowy produkt będzie największym MacBookiem Air w historii, a produkcja paneli do niego rozpoczęła się już w lutym.

Co Apple zaprezentuje tej wiosny ciekawostki wiosna 2023, nowe produkty Apple, co apple zaprezentuje wiosna 2023, Apple  Według najnowszych informacji, Apple planuje zaprezentować wiosną co najmniej trzy nowe produkty. Jakie? Tego dowiesz się w tym wpisie. MacPro

Drugim nowym produktem, który ma pojawić się w tym sezonie, jest Mac Pro. Według Marka Gurmana z Bloomberga, nowy produkt będzie dostępny z chipem M2 Ultra, co sprawi, że będzie to najszybszy Mac w historii. Spodziewa się on, że nowy Mac Pro będzie miał taki sam design jak model z 2019 roku, ale nie będzie posiadał rozszerzalnej pamięci RAM. Istnieje również możliwość, że nowy Mac Pro zostanie ogłoszony na WWDC 2023 w czerwcu lub później w tym roku.

Co Apple zaprezentuje tej wiosny ciekawostki wiosna 2023, nowe produkty Apple, co apple zaprezentuje wiosna 2023, Apple  Według najnowszych informacji, Apple planuje zaprezentować wiosną co najmniej trzy nowe produkty. Jakie? Tego dowiesz się w tym wpisie. iPhone14Plus

Trzecim zapowiedzianym produktem jest nowy kolor iPhone’a 14. Według japońskiego bloga Mac Otakara, iPhone 14 i iPhone 14 Plus mogą zostać wydane w kolorze żółtym. Apple ostatnio oferował żółty kolor dla iPhone’a 11 w 2019 roku i iPhone’a XR w 2018 roku. Jednak informacje o dokładnym kolorze oraz o ewentualnych innych wariantach kolorystycznych nie są jeszcze potwierdzone.

Warto jednak zauważyć, że Apple jest zawsze bardzo ostrożne w udzielaniu informacji o swoich planach, dlatego należy podchodzić do tych informacji z pewną rezerwą. Mimo to, jeśli zapowiedzi te się potwierdzą, to na pewno sporo osób będzie czekać z niecierpliwością na premierę nowych produktów Apple.

Co sądzisz o tych nowościach? Czy czekasz na jakiś z powyższych produktów? Daj koniecznie znać w komentarzach. Oczywiście, gdy tylko w ofercie giganta Cupertino pojawi jakiś nowy produkt zgodnie z tradycją od razu Was o tym poinformujemy.

Czytaj także:
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top