iphone14

Co już wiadomo o iPhone 15 – jaki będzie?

Dyskusja o iPhone 14 jeszcze się ucichła, a sieci pojawiają się już pierwsze doniesienia na temat iPhone 15. Co o nim wiemy? Zebraliśmy wszystkie wiadomości.

W tym roku w linii Apple zajdą wprowadziło pewne zmiany, które płynnie prowadzą nas do tego, czego możemy się spodziewać po kolejnym modelu.

iPhone 15 – jaki będzie? Co o nim wiemy?

Co już wiadomo o iPhone 15 - jaki będzie? ciekawostki iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro max cena, iphone 15 pro max, iphone 15 pro, iphone 15 premiera, iPhone 15 Plus, iphone 15 mini, iphone 15 kiedy premiera, iphone 15 flip, iphone 15 cena, iPhone 15  Dyskusja o iPhone 14 jeszcze się ucichła, a sieci pojawiają się już pierwsze doniesienia na temat iPhone 15. Co o nim wiemy? Zebraliśmy wszystkie wiadomości. iP15 1

  • iPhone mini został zmieniony na iPhone 14 Plus. Niestety, oczekiwania producentów dotyczące tej wersji smartfona nie zostały spełnione. Sprzedają się słabo. Producenci jednak nie poddają się i możemy powiedzieć już dziś z dużym prawdopodobieństwem, że w 2023, na półkach sklepowych pojawi się jeszcze iPhone 15 Plus z przekątną 6,7 cala i zwykły z przekątną 6,1 cala. Urządzenia najprawopodobniej otrzymają także Dynamic Island.
  • Wygląd. Wygląd tradycyjnych wersji się nie zmieni. Zmienić ma się tylko wygląd wersji Pro. Będą one miały zaokrąglone dolne krawędzie.
  • Always on Display. Tej funkcji najprawdopodobniej nie będzie w zwykłej 15-tce, tylko w wersji Pro. Podobnie jak wyświetlacz LTPO, który był aktualizowany z częstotliwością do 120 Hz.
  • Port USB-C. Zwykła 15-tka najprawdopodobniej nie będzie miała takiego portu. Nowy port pojawi się najprawdopodobniej tylko w wersjach Pro. Do budżetowej wersji innowacja dotrze dopiero w 2024 roku.
  • Czip. Zwykłe modele otrzymają SoC Apple A16, czyli czip dostępny w obecnych modelach Pro.
  • Nowy czujnik od Sony. Nowy przetwornik obrazu Sony mniej więcej podwaja poziom sygnału w każdym pikselu w porównaniu z konwencjonalnymi czujnikami. Innymi słowy, czujniki mogą przechwycić więcej światła i zredukować prześwietlenie lub niedoświetlenie w niektórych ustawieniach, co pozwala na wyraźne sfotografowanie twarzy osoby nawet wtedy, gdy obiekt stoi w obliczu silnego światła. 

Nowy model pojawi się w 2023 roku, a już teraz dużo się o nim mówi. Spierają się o to, czy iPhone jest wart tych pieniędzy, czy nie. Jeśli mówimy o przewidywanych kosztach, to zapewne niewiele się zmieni.

A co Wy o tym sądzicie? Jaki Waszym zdaniem gdzie przyszłoroczna zwykła wersja smartfona od Apple? Dajcie nam koniecznie znać w kometarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top